Grzech Fatmagul: odcinek 81. STRESZCZENIE. Fatmagul u Kerima w więzieniu

"Grzech Fatmagul": odcinek 81. STRESZCZENIE. Fatmagul odwiedza Kerima w więzieniu. Meltem mówi Selimowi, że zdradziła go z Mustafą. Co na to wściekły Selim?

81. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 już 02.11. o godzinie 13.55. Co się w nim wydarzy?

W poprzednich epizodach odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdzy gwałtu zostali niestety uwolnieni z więzienia i mają odpowiadać z wolnej stopy. Niestety, szybko dochodzi do tragicznych wydarzeń. Vural zjawia się na miejscu gwałtu, gdzie spotyka go Kerim. Mąż Fatmagul jest wściekły, że Vural nie zdecydował się zeznawać na korzyść Fatmagul. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki. Zaczynają się bić. Kerim w zakrwawionej koszuli opuszcza Vurala, jednak na miejscu pojawia się równie rozwścieczony Mustafa. Niespodziewanie jeden cios sprawia, że Vural upada na kamień i umiera. Mustafa ucieka z miejsca wypadku a następnego dnia to Kerim jest oskarżony o morderstwo. Trafia do więzienia.

Grzech Fatmagul: odcinek 83. STRESZCZENIE epizodu 3.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 81. STRESZCZENIE

W 81. odcinku "Grzechu Fatmagul" Kerim jest w więzieniu, Fatmagül postanawia go odwiedzić. Udaje się tam razem z Kadirem. Kobieta czuje, że to nie Kerim zabił Vurala; zaczyna myśleć o nim i odczuwać tęsktnotę - nawet pomimo faktu, że pomocną dłoń już zadeklarował Mustafa. Pyta męża, czy u niego wszystko w porządku. Mówi, że odwiedził ją Mustafa - Kerim jest jak zwykle wściekły na konkurenta. Niestety, okazuje się, że wiele świadczy na niekorzyść Kerima. Wyniki badań pokazują, że to on może być mordercą Vurala.

Fatmagul obiecuje Kerimowi, że będzie pisała do niego listy, a on przekazuje jej list od siebie, który napisał wcześniej.

Tymczasem Asu, czyli Hacer, spotyka się z Mustafą i mówi mu o wizycie Meltem. Dochodzi do kłótni. W międzyczasie Selim dowiaduje się, gdzie jest Meltem. Doprowadza do burzliwej rozmowy, w trakcie której kobieta przyznaje, że zdradziła go z Mustafą. Selim jest wściekły i uderza ją w twarz.

Grzech Fatmagul: odcinek 84. STRESZCZENIE epizodu z 7.11.

Kerim bardzo cieszy się z odwiedzin Fatmagul. Ta, kiedy mężczyzna odchodzi, wpada w rozpacz. On odbiera prezent, który przyniosła mu żona - doniczkę z kwiatami.

"Grzech Fatmagul": odcinek 81. Zdjęcia

Więcej: