Grzech Fatmagul: odcinek 82. STRESZCZENIE. Ojciec u Kerima w więzieniu. Asu mówi Fatmagul prawdę o Vuralu

"Grzech Fatmagul": odcinek 82. STRESZCZENIE i zdjęcia. Pojawia się coraz więcej dowodów na to, że to nie Kerim zabił Vurala. Asu wreszcie dzwoni do Fatmagul i postanawia opowiedzieć jej o tym, co widziała.

"Grzech Fatmagul": odcinek 82. Streszczenie i opis epizodu z 03.11.

W poprzednim epizodzie Fatmagul odwiedziła Kerima w więzieniu. Jest jej coraz bardziej smutno bez niego. Przywozi mu kwiatek, a on wręcza jej wcześniej napisany list. Bardzo cieszy się z tego, że kobieta go odwiedziła.

Asu wie, że to nie Kerim zabił Vurala. Mówi o tym Mustafie, ostatecznie postanawia opuścić go. Meltem spotyka się z Selimem, którego ponosi złość. Na oczach ludzi w restauracji wymierza kobiecie policzek. Będzie chciał się na niej zemścić za to, że go zdradziła z Mustafą i porzuciła.

Co wydarzy się w 82. odcinku serialu?

Grzech Fatmagul: odcinek 85. STRESZCZENIE odcinka 8.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 82. STRESZCZENIE nowego epizodu

Okazuje się, że w sprawie Kerima coraz więcej zaczyna świadczyć na jego korzyść. Pojawiają się nowe dowody, które mogą mu pomóc. Mustafa zaprasza do siebie dawnego przyjaciela z rodzinnej wioski - Serdara. Cały czas boi się, że prawda wyjdzie na jaw i ma wyrzuty sumienia po nieumyślnym doprowadzeniu do śmierci Vurala. Tymczasem rodzice zmarłego wciąż bardzo rozpaczają po stracie syna.

Erdogan planuje zemstę na Turanerze. Knuje intrygę, która ma zaszkodzić jemu i jego rodzinie. Asu spotyka się z Fatmagul i opowiada jej o tym, co widziała. To bardzo ważny dowód w sprawie Kerima.

W 82. odcinku "Grzechu Fatmagul" dowiemy się więcej na temat spraw Mukaddes. Kobieta wykonuje testy DNA. Okazuje się, że ojcem jej dziecka jest Rahmi.

Grzech Fatmagul: odcinek 84. STRESZCZENIE epizodu z 7.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 82. Zdjęcia

"Grzech Fatmagul" - nowy odcinek. Kiedy w TVP i na VOD?

Serial "Grzech Fatmagul" w TVP1 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 13.50. Nowy odcinek serialu już w środę 3 listopada. Powtórkę obejrzeć można w czwartek, a tuż po telewizyjnej premierze epizodu serial można oglądać w internecie - w serwisie vod.tvp.pl.

Więcej: