Grzech Fatmagul: odcinek 83. STRESZCZENIE: Selim i Erdogan zrzucają winę na Vurala

83. odcinek serialu "Grzech Fatmagul": STRESZCZENIE epizodu z 4 listopada. Selim i Erdogan chcą obarczyć winą Vurala. Obmyślają plan; chcą też oczernić Turanera. Asu ma wątpliwości - uważa, że jej zeznania na korzyść Kerima zaszkodzą Mustafie. Śledzi go, kiedy ten odwiedza grób Vurala. Spotykają tam jego rodziców. Okazuje się, że na miejscu morderstwa był jeszcze ktoś, kto uciekł łodzią. Postanawia zeznawać.

"Grzech Fatmagul": odcinek 83. w TVP1 już w piątek 4 listopada. Co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Asu postanowiła powiedzieć Fatmagul o tym, że wie, że Kerim nie zabił Vurala, bo była tamtej nocy w okolicy i widziała, jak Kerim odjeżdżał z miejsca, a Vural nadal żył.

Fatmagul odwiedziła w więzieniu Kerima. Ten nie wie, że okoliczności sprawy zmieniają się na jego korzyść, ale i tak się cieszy z odwiedzin żony.

Grzech Fatmagul: odcinek 86. Streszczenie wydarzeń odcinka z 9.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 83. STRESZCZENIE

W 83. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" okazuje się, że Kerim ma kolejnego gościa. To ojciec Kerima - Fahrettin, który od wielu lat mieszka w Australii. Kerim i jego ojciec nie utrzymują dobrych relacji. Syn ma mu za złe, że ojciec się wyprowadził. Czy wreszcie się pogodzą? Ojciec chce mu pomóc, ale Kerim nie wygląda na zadowolonego z wizyty. Mówi strażnikowi, że to nie jest jego ojciec, na co Fahrettin odpowiada, że jeszcze trochę pozostanie w mieście. Wściekły Kerim wraca do celi, w której przypomina sobie przykre wydarzenia z dzieciństwa - ojca opuszczającego dom z walizką w ręku i matkę, która popełniła samobójstwo.

Asu po rozmowie z Fatmagul i jej rodziną postanawia zeznawać na korzyść Kerima. Niestety, dochodzi do wniosku, że Mustafa mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią. Mówi mu, że przecież brał tej nocy łódkę, a podobno ktoś jeszcze, poza Kerimem, tam był, ale uciekł właśnie łodzią. Mustafa jest zły na Asu, a ta, chcąc go chronić, kolejnego dnia udaje, że jednak nic nie pamięta. Zrozpaczona Fatmagul prosi ją, by jednak zeznawała. Co postanowi Asu?

Grzech Fatmagul: odcinek 86. Streszczenie wydarzeń odcinka z 14.11.

Selim i Erdogan chcą całą winą obarczyć Vurala. Czy im się to uda?

"Grzech Fatmagul": odcinek 83. Zdjęcia i opis

Więcej: