Grzech Fatmagul: odcinek 84. STRESZCZENIE. Meryem spotyka się z ojcem Kerima. Czego chce Fahrettin?

84. odcinek serialu "Grzech Fatmagul. Co się wydarzy? Ojciec Kerima chce spotkać się z Meryem. Prosi ja o wybaczenie. Asu postanawia przyjąć oświadczyny Mustafy.

"Grzech Fatmagul": odcinek 84. Streszczenie nowego epizodu. Premiera odcinka w TVP1 w poniedziałek 7 listopada o godzinie 13.55.

W poprzednim odcinku serialu "Grzech Fatmagul" Kerima w więzieniu odwiedził jego ojciec, z którym Kerim od dłuższego czasu nie ma dobrych relacji. Ojciec dowiedział się o sytuacji syna z mediów i postanowił przyjechać do Turcji, by mu pomóc. Kerim jednak nie jest z tego zadowolony i jest wściekły. Kiedy wraca po spotkaniu do celi, dręczą go wspomnienia przykrych wydarzeń z dzieciństwa.

Wiemy, że sytuacja Kerima wydaje się być coraz lepsza. Asu postanawia zeznawać na jego korzyść, mimo chwil wahania, spowodowanych faktem, że w sprawę zamieszany jest Mustafa. Fatmagul udaje się jednak ubłagać dziewczynę, by opowiedziała policji, co widziała. Jej zeznania mogą szybko doprowadzić do zwolnienia Kerima z więzienia. Wszystko wydaje się iść w dobrą stronę...

Grzech Fatmagul: odcinek 86. Streszczenie wydarzeń odcinka z 9.11.

Grzech Fatmagul: odcinek 84. STRESZCZENIE

W 84. odcinku serialu "Grzech Fatmagul" zobaczymy, jak rozwija się sytuacja pomiędzy Kerimem a jego ojcem. Kerim nadal jest na niego zły. Ten, zrozpaczony, postanawia spotkać się z Meryem i prosi ją o wybaczenie. Jednak ona uważa, że to nie ją powinien prosić o to, by mu przebaczyła. Kobieta ostatecznie zgadza się na spotkanie i mówi o przyjeździe Fahrettina Fatmagul i Kadirowi. Tymczasem Kerim zaczyna podejrzewać, że jeden z jego współwięźniów jest człowiekiem Yaszarana. 

W poprzednim odcinku okazało się, że Selim i Erdogan chcą zrzucić winę na Vurala. Rodzice zmarłego, Leman i Şemsi są zrozpaczeni. Szukają odpowiedzi na to, co stało się z ich synem. Podejrzewają, że za zabójstwem stoi Reszat (Musa Uzunlar) zlecił zabójstwo ich syna.

Asu cały czas rozważa oświadczyny Mustafy. Wiele złego się między nimi wydarzyło, jednak mężczyzna zapewnia, że się zmienił. Zaczyna płakać, czym zyskuje przychylność Asu. Kobieta postanawia mu wszystko wybaczyć. Czy to nie będzie miało wpływu na zeznania w sprawie Kerima?

"Grzech Fatmagul": odcinek 84. Zdjęcia

Więcej: