Grzech Fatmagul: odcinek 85. STRESZCZENIE i zdjęcia. Mustafa mówi Asu, że zabił Vurala

85. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 we wtorek o godzinie 13.50. Co się wydarzy? Streszczenie i opis nowego epizodu serialu.

"Grzech Fatmagul": odcinek 85. Streszczenie epizodu z 8. listopada.

W poprzednim odcinku serialu Meryem spotkała się z ojcem Kerima. Mężczyzna chce pogodzić się z synem i mu pomóc. Prosi ją, by porozmawiała z nim i przekonała go do zmiany swojego podejścia.

Kerim ciągle jest w więzieniu, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce może zostać zwolniony. Szanse na to są większe, od kiedy Asu zdecydowała się zeznawać na jego korzyść. Jak na jej decyzję wpłyną wydarzenia z nowego odcinka "Grzechu Fatmagul"?

Grzech Fatmagul: odcinek 86. Streszczenie wydarzeń odcinka z 14.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 85. Streszczenie

Fatmagul dzwoni do Kerima. Wierzy w to, że niebawem mężczyzna wyjdzie z więzienia. Okazuje się, że wiadomo już, kiedy odbędzie się rozprawa związana ze śmiercią Vurala.

Mustafa od śmierci Vurala ma koszmary senne i boi się, że prawda wyjdzie na jaw. Jednak Asu od początku uważa, że jej chłopak jest w to zamieszany. Postanawia go śledzić. Mustafa jedzie na cmentarz i modli się przy grobie zamordowanego. Asu już wie, że to on jest winien tej śmierci. Krzyczy do niego: "to Ty to zrobiłeś!". Mustafa postanawia przyznać się do wszystkiego i wyjaśnić dziewczynie, co się stało tamtej nocy. Mówi, że uderzył Vurala, a ten nieszczęśliwie upadł na kamień. Czy Asu zmieni swoje zdanie, wiedząc, że jej zeznania mogą pogrążyć Mustafę?

Ojciec Kerima postanawia znów odwiedzić syna w więzieniu. Jednak Kerim nie chce go widzieć...

Tymczasem na cmentarzu pojawia się ojciec Vurala. Chce zemścić się na mordercy syna.

Kerim uważa, że jeden z jego współwięźniów pracuje dla Yaszaranów. Wykorzystuje to Munir, który podstawia tam swojego człowieka, by manipulować Karimem. Jak to się skończy?

Grzech Fatmagul: odcinek 87. Streszczenie epizodu z 10.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 85. Zdjęcia

Więcej: