Grzech Fatmagul: odcinek 86. STRESZCZENIE. Kerim z nożem zaatakuje współwięźnia?

86. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 w środę 9 listopada o godzinie 13.50. Streszczenie najważniejszych wydarzeń kolejnego epizodu. Wkrótce rusza proces Kerima, a tymczasem on wdaje się ze współwięźniem w bójkę. Jak to wpłynie na jego ocenę przez sędziów?

"Grzech Fatmagul": odcinek 86. Streszczenie epizodu. Co się wydarzy? Kerim jest nadal w więzieniu, ale poniosą go nerwy...

W poprzednich odcinkach okazało się, że ojciec Kerima chce odzyskać kontakt z synem. Kilkakrotnie odwiedził go w więzieniu, ale ten nie chciał z nim rozmawiać. Fahrettin usłyszał o problemach syna z mediów i postanowił mu pomóc. Chce uruchomić swoje kontakty. W 86. odcinku "Grzechu Fatmagul" spotka się z Yaszaranami. Co jeszcze przyniesie nowy epizod, którego emisja w środę 9.11.?

Grzech Fatmagul: odcinek 87. Streszczenie epizodu z 10.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 86. Streszczenie

Kerim ciągle jest w więzieniu, ale zbliża się termin jego rozprawy. Fatmagul nie może już się doczekać, kiedy jej mąż opuści areszt. Jest pewna, że Kerim zostanie zwolniony, bo to nie on jest winien smierci Vurala. Niestety, w celi Kerima znajduje się człowiek Yaszaranów, który prowadzi do komplikacji w relacjach współwięźniów. Kerim wdaje się w bójkę, w której do ręki dostaje nóż... Dochodzi do szamotaniny, w której na szczęście nikt nie ucierpiał. Jednak Kerim trafia do izolatki...

Tymczasemd do Holdngu Yaszaranów przybywa Fahrettin. Mówi, że jest ojcem Kerima i ma zamiar bronić syna.

Meryem, która niedawno spotkała się Fahrettinem, zamierza przekazać Kerimowi list od matki, który kiedyś przed nim ukryła. Czy to zmieni jego nastawienie do ojca? Między nią a Mukaddes dochodzi do sprzeczki, okazuje się bowiem, że Mukaddes szperała w jej pokoju. Wścibska Mukaddes potyka się i spada ze schodów! Meryem jest przerażona, obawia się, że coś może zagrażać ciąży kobiety. Jedzie z nią do szpitala.

W tym czasie Mustafa bierze ślub z Asu. Jak to wpłynie na zeznania kobiety w procesie Kerima, który rusza wkrótce? O ślubie dowiaduje się Meltem. Zauważa zdjęcia z ceremonii, które Mustafa umieścił w sieci.

"Grzech Fatmagul": odcinek 86. Zdjęcia

Więcej: