Grzech Fatmagul: odcinek 88. STRESZCZENIE. Kerim zdruzgotany listem od matki

88. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 w poniedziałek 14 listopada o godzinie 14.00. Po powrocie z więzienia Kerim świętuje swoje przybycie z rodziną. Meryem wreszcie robi to, co postanowiła wcześniej - oddać Kerimowi list od jego matki.

"Grzech Fatmagul": odcinek 88. Streszczenie nowego odcinka.

W minionym epizodzie oglądaliśmy proces Kerima. Na szczęście po wszystkich zeznaniach sędzia był przychylny i nakazał zwolnienie mężczyzny z więzienia. Na Kerima za więzienną bramą czekała stęskniona Fatmagul. Wracali razem do domu trzymając się za ręce. Kerim już zaczyna się domyślać, kto zabił Vurala, jednocześnie matka zabitego uważa, że to sprawka Turanera. Postanawia się zaczaić i strzelić do niego z ukrycia. Mężczyzna trafia do szpitala, gdzie natychmiast pojawia się cała rodzina.

Co wydarzy się w 88. odcinku "Grzechu Fatmagul"?

Grzech Fatmagul: odcinek 106. Pierwszy pocałunek Kerima i Fatmagul!

Grzech Fatmagul: odcinek 88. STRESZCZENIE

Kerim po powrocie do domu świętuje z rodziną i bliskimi. Meryem wreszcie daje mu list od jego matki, który tak długo przechowywała. Mężczyzna ma jej to za złe, że tyle z tym zwlekała. Do domu przyjeżdża ojciec Kerima. Kadir wychodzi, by z nim porozmawiać. Spotkanie podgląda Mukkades i informuje Kerima, że pojawił się Fahrettin. Fahrettin bierze od Kadira tajemniczą kopertę i odjeżdża.

Turaner wychodzi ze szpitala. Próbuje wyjaśnić żonie i córce, że zastawiono na niego pułapkę. Erdogan, który przybył do szpitala, jest pod dużym wrażeniem lekarki, którą tam spotkał. Postanawia odszukać ją w sieci.

Tymczasem Meryem przekazuje Kerimowi list jego matki. Ma on żal do ciotki, że przez tyle lat nie wyjawiła mu prawdy. Fatmagül próbuje go pocieszyć Kerim jednak oskarża ją, że nadal darzy ona uczuciem Mustafę.

Mustafa dostaje telefon z zaskakującymi informacjami o Meltem.

Grzech Fatmagul: odcinek 88. Zdjęcia

Więcej: