Grzech Fatmagul: odcinek 89. Streszczenie. Samobójstwo i pożegnalny list Turanera

89. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 we wtorek o godzinie 13.50. Okazuje się, że ojciec Kerima założył drugą rodzinę. Mówi, dlaczego to zrobił. Czy Kerim mu wybaczy?

"Grzech Fatmagul": odcinek 89. Streszczenie ukazuje nam kolejne zaskakujące wątki. W poprzednim odcinku ojciec Kerima starał się porozmawiać z synem. Ten jednak odrzucał jego prośby. Teraz, po tym, jak przeczytał list od matki, który dała mu Meryem, postanawia spotkać się z ojcem.

"Grzech Fatmagul": odcinek 89. Streszczenie

W 89. odcinku "Grzechu Fatmagul" Kerim wścieka się na Meryem. Ma do niej żal, że nie przekazała mu listu do matki już dawno, tylko zwlekała z tym przez tyle lat. Niestety okazuje się, że ojciec Kerima ma drugą rodzinę - w Australii czeka na niego żona i córka. Mimo to nie chce wracać, dopóki nie uda mu się porozmawiać z Kerimem. Ostatecznie syn wreszcie decyduje się przełamać dzielącą ich barierę. Co powie mu ojciec?

Mustafa wybiera się w podróż do Ankary. W międzyczasie, całkiem przypadkiem, jego rodzice dowiadują się o potajemnym ślubie z Asu. Są wściekli. Ojciec postanawia wyrzec się syna... Dzwoni do Mustafy i mówi, że ten dał swoje nazwisko Hacer i ośmieszył całą rodzinę. "Nie mamy syna o imieniu Mustafa" - mówi ojciec do matki. Spotykają też Meltem. Kobieta jest zdruzgotana, więc Mustafa postanawia pozostać w mieście. Asu jest zazdrosna.

Turaner Alagöz wychodzi ze szpitala. W domu wdaje się w kłótnię z Erdoganem i Selimem. Jest zdruzgotany. Popełnia samobójstwo, przed śmiercią przekazuje do prokuratury list, w którym opisuje prawdę o tragedii Fatmagül.

Mustafa dzwoni do Fatmagül, by przekazać jej dobre wieści. Mówi jej, że Turaner popełnił samobójstwo i przed śmiercią zostawił list, w którym mówi o wszystkim, co wyrządzili Fatmagul Yaszaranowie. Kobieta jest bardzo radosna. Chce od razu o wszystkim opowiedzieć Kerimowi. Ten jest właśnie na spotkaniu z ojcem. Fahrettin opowiada mu całą historię - mówi, dlaczego odszedł od matki Kerima. Twierdzi, że nie zdawał sobie sprawy, że stała się ona jego zakładniczką. Kochała innego, ale została zmuszona do poślubienia Fahrettina...

"Grzech Fatmagul": odcinek 89. Zdjęcia

Więcej: