Grzech Fatmagul: odcinek 90. STRESZCZENIE. Yaszaranowie pogrążeni przez list

"Grzech Fatmagul": odcinek 90. STRESZCZENIE i zdjęcia epizodu z 16.11. Kerim nie może się pozbierać po spotkaniu z ojcem i przeczytaniu listu od matki. Wszystko topi w alkoholu. Jest jeszcze zazdrosny o Mustafę, który dzwoni do Fatmagul pod byle pretekstem.

Grzech Fatmagul: odcinek 90. Streszczenie zapowiada kolejne ciekawe wydarzenia. Yaszaranowie są w stresie po śmierci Turanera. Kiedy okazuje się, że zostawił pośmiertny list, ziemia zaczyna usuwać się im spod stóp. Na domiar tego, Metlem postanawia opowiedzieć się po stronie Fatmagul. Co się wydarzy w 90. odcinku serialu?

Grzech Fatmagul: odcinek 93. z 21.11. Fatmagul chce walczyć o związek z Kerimem.

Grzech Fatmagul: odcinek 90. STRESZCZENIE

Kerim jest po spotkaniu z ojcem. Rozmowa z nim nie była łatwa. Okazało się, że ojciec nie ponosi wyłącznej winy za to, co spotkało ich rodzinę. I jeszcze list od matki, który Meryem ukrywała przed nim przez wiele lat... Mężczyzna jest zdruzgotany, nie wie, jak ma się odnaleźć w tym wszystkim. Z samego rana w pośpiechu wychodzi z domu i przypadkiem dowiaduje się od Kadira, że Mustafa znów dzwonił do Fatmagul. Pretekstem był list od Turanera.

Kadir właśnie jedzie do Ankary, by dowiedzieć się więcej na temat tego, co znajduje się w tajemniczym liście. Kerim jest zazdrosny o Fatmagul i nie umie sobie z tym poradzić.

W rodzinie Yaszaranów także trudne chwile. Wszystko przez śmierć Turanera i jego list. Rodzina zamierza złożyć w tej sprawie wspólne oświadczenie, ale Kadir jest zdania, że nie mają w tych okolicznościach szans... W międzyczasie po stronie Fatmagul opowiada się również Meltem.

Do Fatmagul znów dzwoni Mustafa. Kerim to widzi i jest przez to zły. Także kobieta nie jest zbyt miła dla natrętnego adoratora. Ten jednak zdradza jej, że Meltem wzięła od niego numer do Fatmagul. Chce zeznawać po jej stronie. Fatmagul jest wdzięczna za informacje, ale prosi go, by więcej do niej nie dzwonił.

Wieczorem Fatmagul znów czeka na Kerima. Skarży się, że mąż wychodzi co wieczór i wraca potem pijany. Za chwilę dzwoni do niej Meltem i obiecuje swoją pomoc:

- "Nie mam się już czego obawiać. Nie mam nic więcej do stracenia. Jestem po Twojej stronie, Fatmagul. Powiem to, o czym do tej pory milczałam. Czekam, aż te kreatury dostaną to, na co zasłużyły. Będę walczyć z tobą aż do końca" - mówi.

W tym samym czasie Kerim topi smutki w barach. Nagle do jego stolika podchodzi Fahrettin. Kerim jest zaskoczony, że widzi ojca. "Śledziłeś mnie?" - pyta. Ojciec mówi:

- "Nie mam zbyt wiele czasu, Kerim. Muszę wracać do Australii..."

Kerim mówi mu, że może jechać, nic po sobie nie zostawia. Mimo to, ojciec wyjawia mu, że ostrzegł Yaszaranów. "Powiedziałem im, że los ich wreszcie dopadnie" - mów Fahrettin. Jednak Kerim jest wściekły. "Nie próbuj kupić mnie pieniędzmi!" - odpowiada ojcu i wreszcie wychodzi z lokalu. Jednak ludzie ojca ciągle za nim podążają. Wreszcie, późno, postanawia wrócić do domu, gdzie czeka na niego Fatmagul.

Grzech Fatmagul: odcinek 90. ZDJĘCIA

Więcej: