Grzech Fatmagul: odcinek 91. Pijany Kerim napastuje Fatmagul

91. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" przyniesie niespodziewane zdarzenia. Kerim pod wpływem alkoholu popełni ogromny błąd. Czy Fatmagul mu to wybaczy? Sprawdź streszczenie 91. epizodu. Emisja w TVP1 w czwartek 17.11. o godzinie 13,50.

"Grzech Fatmagul": odcinek 91. Streszczenie nowego epizodu.

W ostatnich odcinkach Kerim jest w rozsypce. Po oskarżeniu o morderstwo, stracie pracy i pojawieniu się znienacka ojca z Australii, który porzucił kiedyś jego i jego matkę nie może się odnaleźć. Zaczyna topić smutki w alkoholu. Wszystko potęguje jeszcze jego niegasnąca zazdrość o Fatmagul. Wszyscy chcą mu pomóc, jednak nie wiedzą jak. W nowym odcinku "Grzechu Fatmagul" sprawy jednak zachodzą za daleko. Czy Fatmagul wybaczy Kerimowi to, co się wydarzy? A może straci do niego zaufanie?

"Grzech Fatmagul": odcinek 91. STRESZCZENIE

W 91. odcinku serialu Kerim wraca do domu pijany. Niestety, jest napastliwy i agresywny. Zaczyna naskakiwać na Fatmagul, a ta coraz bardziej jest zaniepokojona tym, co się dzieje. Meżczyzna zaczyna opowiadać, że spotyka go dokładnie to, co jego ojca. Mówi, że Fahrettin chciał żyć z kobietą, która go nie kochała. To samo teraz spotyka Kerima a Fatmagul zachowuje się jak jego matka - nie może porzucić dawnej miłości. Mowa oczywiście o Mustafie. Kerim uważa, że Fatmagul nigdy nie przestała i nie przestanie kochać byłego narzeczonego - nawet mimo to, że ją porzucił w krzywdzie.
 
- Wciąż się widujecie... Kochasz go tak bardzo, że bez względu na to, co zrobił, ty nie umiesz o nim zapomnieć... Przyznaj, że go kochasz! - mówi do Fatmagul.

Niestety Kerim robi się coraz bardziej napastliwy. Fatmagul wymierza mu policzek. Nagle do pokoju wchodzi zaniepokojona Meryem. mężczyzna wściekły wychodzi z domu i nie pojawia się wiele godzin. Fatmagul jest rozżalona. Żali się Meryem, że Kerim uważa, że ona nadal kocha Mustafę. Czy wybaczy to zachowanie swojemu mężowi?

Następnego dnia Meryem próbuje namówić Mukaddes do pojawienia się w restauracji. Mają wiele pracy a mało rąk. Niestety, ciężarna zachowuje się tak, jakby z powodu ciąży nie była w stanie pracować. Zgadza się, ale pod warunkiem, że Meryem zdradzi jej dokładnie, co stało się pomiędzy Kerimem a Fatmagul.

Yaszaranowie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami jadą do Ankary, gdzie mają złożyć zeznania i zająć wspólne stanowisko w sprawie informacji, zawartych w liście pośmiertnym Turanera. Obawiają się, że nawet drobne różnice w zeznaniach mogą ich pogrążyć.

Kadir rozmawia z Meltem i Ender, by ustalić, czy na pewno potwierdzą wersję wydarzeń przedstawioną przez Turanera. Ender mówi, że zezna, że sprawcy gwałtu byli tego wieczoru u Vurala. Przypadkowo, podczas uzgadniania spraw, Kadir dostrzega ważny fakt, który pomoże Fatmagul w wygraniu sprawy.

Parihan odbiera przesyłkę zaadresowaną do jej męża. Kiedy ja otwiera, znajduje w niej kompromitujące zdjęcia Resata z inną kobietą oraz płytę CD.

"Grzech Fatmagul": odcinek 91. Zdjęcia

Więcej: