503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2280105464

Grzech Fatmagul: odcinek 92. STRESZCZENIE. Kerim chce rozwodu!

92. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 w piątek 18.11. o godzinie 13.50. Co się wydarzy? Kerim kompletnie się pogubił. Z zazdrości o Mustafę, domaga się od Fatmagul rozwodu!

"Grzech Fatmagul": odcinek 92. Streszczenie epizodu w 18. listopada ujawnia nowe wątki. Czy Fatmagul i Kerim rozwiodą się?

Grzech Fatmagul: odcinek 93. z 21.11. Fatmagul chce walczyć o związek z Kerimem.

"Grzech Fatmagul": odcinek 92. STRESZCZENIE

Kerimem cały czas jest w rozsypce. Nie radzi sobie po wielu nieoczekiwanych zmianach w życiu. Coraz więcej pije i traci kontrole nad swoim życiem i zachowaniem. Z tego powodu naraża się Fatmagul. Uważa, że jego żona nadal kocha Mustafę. Nie wierzy w jej zapewnienia, że tak nie jest. Jest bardzo zazdrosny i zaczyna się wobec niej źle zachowywać. Po ataku agresji Kerima Fatmagul jest załamana. On za to wychodzi z domu bez słowa. Znowu pije. Z knajpy zabiera go Kadir. Ilgaz zdradza mu, że chce dać Fatmagul rozwód, żeby przez niego nie cierpiała. Rozmowę podsłuchuje wścibska Mukaddes, która od razu informuje o tym domowników...

W nowym odcinku sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Rodzina chce mu pomóc, jednak on nie chce na to pozwolić.

Yaszaranowie są przesłuchiwani. Starają się podważyć wiarygodność Turanera i tym samym sprawić, by jego posmiertny list nie był brany pod uwagę w sprawie. Nie wiedzą, że Meltem stoi po stronie Fatmagul. Selim, widząc żonę razem z Kadirem, wpada w furię.

Perihan postanawia zachować materiały obciążające Reszata, wysłane mu przez jego dawną kochankę. Decyduje się odejść od męża i syna.

Mustafa dowiaduje się, że człowiek Yasaranów zaczyna wypytywać o niego rybaków. Yasar mówi rybakom, że człowiek, który został złapany za zabicie Vurala jest niewinny, że zabił go ktoś inny. Mustafa wpada w popłoch. Jest w banku i każe zamknąć wszystkie swoje konta. Twierdzi, że wraz z żoną chcą wybrać się w daleką wycieczkę. Tymczasem Asu jest w ciąży, ale boi się powiedzieć o tym Mustafie.

"Grzech Fatmagul": odcinek 92. Zdjęcia

Więcej: