Grzech Fatmagul: odcinek 93. STRESZCZENIE. Fatmagul nie chce rozwodu

93. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w poniedziałek 21.11. o godzinie 13.50. Kerim po wcześniejszej rozmowie z Kadirem o rozwodzie z Fatmagul, postanowi jej o tym powiedzieć. Jak zareaguje na to Fatmagul? Będziemy świadkami wzruszającej sceny.

Grzech Fatmagul: odcinek 93. Streszczenie wydarzeń. W poprzednim odcinku Kerimowi w głowie zaczął krążyć pomysł o... rozwodzie. Mężczyzna uważa, że kiedy on i Fatmagul rozstaną się, to ona nie będzie przez niego cierpiała. Co na to jego żona?

Grzech Fatmagul: odcinek 93. STRESZCZENIE

Kerim chce rozwodu z Fatmagul. "Nie będzie musiała więcej oglądać mojej twarzy. Rozstaniemy się. Dam jej rozwód. Tak bardzo ją kocham, ale krzywdzę bardziej, niż ktokolwiek. Nigdy więcej" - mówi do Kadira w pijackim amoku.

Fatmagul słyszy wszystko przez drzwi. Mukaddes pociesza ją, że wszystko przez alkohol. Kiedy Fatmagul idzie do pokoju, wścibska ciotka idzie podsłuchać rozmowę Meryem i Kadira. Wszyscy martwią się o Kerima. Następnego dnia budzi go syn Rahmiego. Kerim orientuje się, że to dziś zaczyna nową pracę. Wieczorem on i Fatmagul mają sie spotkać, by porozmawiać. Mężczyzna obawia się, jak Fatmagul zareaguje na to, co mówił o rozwodzie.

Wieczorem spotykają się w restauracji, a Meryem wraca do domu. Fatmagul tłumaczy Kerimowi, że wie, przez co przeszedł i przez cały czas stara się go zrozumieć. Mówi mu też, że od dawna nie kocha już Mustafy i że cały czas chce żyć na nowo z nim - Kerimem.

- "Popatrz, trzymam twoje ręce. Nie widzisz, jak się staram? - pyta Kerima.

- Staram się - właśnie o to chodzi. czujesz się przymuszona do tego, by "próbować". To jest właśnie to, o czym mówiłem, Fatmagul. To wielki wysiłek, to, do czego cię zmuszam. A ty próbujesz to zaakceptować. Próbujesz. Nie chcesz tego, ale próbujesz - przeze mnie. Posłuchaj swoich własnych słów - odpowiada jej Kerim.

- Ale przecież to nic wielkiego...

- Fatmagul, to tak, jakbym cię zmuszał. Sprawiam, że się zmuszasz to tego.

- Ja też chcę mieć rodzinę" - odpowiada Fatmagul.

Niestety, Kerim mówi, że postanowił już, że się rozwiodą. Uważa, że w ten sposób Fatmagul szybciej pozbiera się po nieszczęściu, które ją spotkało. twoerdzi, że to jednak nie znaczy, że jej nie kocha, lecz jest pewien, że to ona nie kocha jego.

Ona mówi mu, że chce z nim być.

- Rok temu, latem, chciałam umrzeć. Teraz mam dla kogo żyć - mówi.

- Chciałbym ci uwierzyć.

- To jest ciasto, które zrobiłam dla nas dwojga. Właśnie mija rok, od kiedy się pobraliśmy...

Jaką decyzję podejmie Kerim?

Mustafa planuje uciec za granicę, jednak Asu chce go powstrzymać. Okazuje się, że mężczyzna już jest podejrzany o morderstwo Vurala. Kiedy Asu udaje się do urzędu paszportowego, zostaje zatrzymana przez nieznanych mężczyzn, który mówią jej, że to on jest mordercą. W międzyczasie ktoś dzwoni do Kerima i także przekazuje mu tę wiadomość...

Grzech Fatmagul: odcinek 93. Zdjęcia

Ile pamiętasz ze złotych lat 90.?

Rozwiąż QUIZ
Więcej: