Grzech Fatmagul: odcinek 94. STRESZCZENIE. Keim i Fatmagul w jednym pokoju na noc

94. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 we wtorek o godzinie 13.50. Kerim zaprasza Fatmagul za miasto na kolację. Okazuje się, że muszą zostać tam na noc... Mustafa przyznaje się do tego, że zabił Vurala. Pada ofiarą spisku Yaszaranów.

"Grzech Fatmagul": odcinek 94. Streszczenie najważniejszych wydarzeń nadchodzącego epizodu.

W poprzednim odcinku pomiędzy Fatmagul a Kerimem wywiązała się bardzo poważna rozmowa, dotycząca ich przyszłości. Mężczyzna przeżył ostatnio bardzo wiele złych chwil, przez co stał się agresywny nawet wobec Fatmagul. Po przykrym incydencie postanawia, że muszą sie rozstać, bo nie chce już więcej krzywdzić kobiety, którą kocha. Cały czas jest przekonany też, że Fatmagul kocha Mustafę. Małżonkowie spotykają się, by porozmawiać. Okazuje się, że Fatmagul przygotowała dla nich ciasto - z okazji rocznicy ich ślubu. Mówi Kerimowi, że nie chce rozwodu. Ostatecznie udaje się zażegnać widmo rozwodu Kerima i Fatmagul.

Coraz więcej wiadomo w sprawie śmierci Vurala. Mustafa zamierza uciec z kraju. Czy to mu się uda?

"Grzech Fatmagul": odcinek 94. STRESZCZENIE

Mustafa tuż po wyjściu z domu zostaje zatrzymany przez dwóch nieznanych mężczyzn. Nie wie, kim są. Myśli, że to policjanci chcą go przesłuchać w związku ze śmiercią Vurala. Jednak to podstęp Yaszaranów. Czy Mustafa wpadnie w ich pułapkę?

W restauracji Fatmagul i Meryem rozmawiają o wypiekach. Nagle dzwoni Kerim i wypytuje Fatmagul, czy odbierała ostatnio tajemnicze, głuche telefony. Kobieta niecierpliwi się tym, że Kerim nie mówi jej, o co chodzi. Ten wyjawia wreszcie, że ktoś poinformował go, że to Mustafa zabił Vurala. Niestety, Fatmagul nie dowierza temu, co znowu jest przedmiotem sprzeczki.

Kerim zabiera Fatmagul do restauracji za miastem. Rozmawiają o poprzedniej kłótni. Fatmagul twierdzi, że broni Mustafy, bo wie, że on nie mógłby zabić Vurala.

- Znam Mustafę. Mógłby zabić kogokolwiek - odpowiada Kerim.Tamtej nocy Vural błagał mnie, bym go zabił. Błagał i płakał. Kiedy stamtąd odszedłem, pojawił się Mustafa. Co jeśli Vural i jego prosił o to samo... Co jeśli się zemścił?

Mustafa jest dalej przesłuchiwany przez tajemniczych mężczyzn. Zaczynają go przekonywać, że Hacer wydała go. Powiedziała, że to on zabił Vurala a teraz przygotowywali się razem do ucieczki z kraju. Mustafa nie wierzy w to, jednak potem przyznaje, że śmierć Vurala była przypadkowa... Mężczyźni chcą nagrać Mustafę i wymusić na nim podpisanie się pod przyznaniem do winy.

Fatmagul i Kerim kończą kolację. Okazuje się, że pogoda się tak popsuła, że deszcz uniemożliwia powrót do miasta. Muszą zostać na noc na miejscu, ale pozostał tylko jeden pokój z dwuosobowym łóżkiem...

"Grzech Fatmagul": odcinek 94. Zdjęcia

Więcej: