Grzech Fatmagul: odcinek 96. STRESZCZENIE. Fatmagul kocha Kerima

96. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 już w czwartek 24 listopada o godzinie 13.50. Fatmagul wyzna Kerimowi miłość!

"Grzech Fatmagul": odcinek 96. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu z 24.11. Fatmagul wyzna Kerimowi swoją miłość!

"Grzech Fatmagul": odcinek 96. STRESZCZENIE

Okazuje się, że lekarka, w której zakochał się Erdogan, nie chce już go widzieć. Kobieta poszukała w Internecie informacji na jego temat i nie chce wiązać z nim jakiejkolwiek przyszłości. Mężczyzna jest załamany. Postanawia odwiedzić kobietę w szpitalu.

Fatmagul bardzo przeżywa niemiłe spotkanie za miastem. Kiedy obcy mężczyzna zaczął ją gonić, przypomniały się jej dawne chwile. Razem z Kerimem wracają po trudnej nocy do domu. Tymczasem siostra Kerima udaje się w wycieczkę po Stambule. Postanawia najpierw spotkać się z bratem. Mężczyzna, który pokazuje jej miasto początkowo nie jest temu przychylny, jednak Deniz za wszelką cenę stara się go uprosić. Ostatecznie zjawiają się w restauracji Fatmagul...

Kadir odwiedza rodziców Vurala i próbuje przekonać ich, aby przed sądem wyznali prawdę o gwałcie. Mówi, że właśnie dlatego ich syn chciał zginać, bo nie mógł znieść ciężaru winy i tego, że wcześniej w sądzie zeznał nieprawdę. Niestety Semsi i Leman wyrzucają go z domu.

Kiedy Kerim wychodzi z domu, spotyka Deniz. Kobieta pyta go o ulicę. Dziwne spotkanie i nieznaną kobietę obserwuje Mukaddes. wreszcie siostra przyznaje Kerimowi, że to ona jest właśnie Deniz. Kerim jest zły i twierdzi, że nie chce mieć do czynienia z tym, co było w przeszłości. Ostatecznie zapraszają siostrę do domu.

Selim i Erdogan rozmawiają na temat Mustafy. Zaczynają się go obawiać. Są zdania, że mężczyzna nie ma już nic do stracenia, więc jest nieprzewidywalny. Erdogan chce zmusić Fatmagul do zeznania, że nie doznała krzywdy.

Po wyjeździe za miasto, Kerima dopada ciężkie przeziębienie. Odwiedza go lekarz, a Fatmagül postanawia czuwać przy mężu. Przekonana, że Kerim jej nie słyszy, wyznaje mu miłość.On nie może uwierzyć, że to, co właśnie usłyszał, jest prawdą.

"Grzech Fatmagul": odcinek 96. Zdjęcia

Więcej: