Grzech Fatmagul: odcinek 98. STRESZCZENIE. Pijany Erdogan czyha na Fatmagul

"Grzech Fatmagul": odcinek 98. w TVP1 już w poniedziałek 28.11. o godzinie 13.50. Asu przekazała Fahrettinowi, że Kerim i Fatmagul są w niebezpieczeństwie. Mustafa może być dla nich groźny. Co teraz zrobią?

"Grzech Fatmagul": odcinek 98. Streszczenie nowego odcinka. Zbliża się kolejna rozprawa sądowa. Kadir gromadzi dowody i zeznania, w sprawę zaangażowany jest także Fahrettin.

Grzech Fatmagul: odcinek 98. STRESZCZENIE

Deniz bardzo chce znów spotkać się z Kerimem. Coraz bardziej interesuje ją, kim są Yasaranowie i dlaczego zagrażają Kerimowi. Pyta kierowcę, kim jest Mustafa i o co toczy się rozprawa sądowa. Kierowca jednak milczy.

Kadir i Kerim jadą zobaczyć tajemniczy list do Fahrettina. Chcą włączyć go do dowodów przeciw Yasaranom. Fatmagul jest w restauracji, gdzie niespodziewanie zjawił się Mustafa. Mężczyzna mówi, że nie ma co liczyć na pożegnalny list Turanera - nie pomoże Fatmagul, bo orzeczono, że był niepoczytalny, kiedy go pisał. Fatmagul jest zdania, że zeznanie Meltem z pewnością jej pomoże. Wszyscy liczą też na pomoc rodziców Vurala. Ostatecznie Fatmagul znów prosi Mustafę, by nie pojawiał się w restauracji.

Matka Erdogana postanawia zadzwonić do lekarki, w której zakochał się jej syn. Prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę. Rozmowę słyszy matka Selima. Mówi kobiecie, że nie powinna namawiać lekarki, bo w ten sposób próbuje uszczęśliwić syna, ale unieszczęśliwi dziewczynę.

- Rozumiem cię. Wiem, co czujesz. Chcesz, by twój syn był szczęśliwy, ale powinnaś pomyśleć także o tej dziewczynie. Ona też ma rodziców. Czy oni chcieliby, by ich córka była nieszczęśliwa? Czy masz prawo unieszczęśliwić czyjąś córkę dlatego, że to uszczęśliwi twojego syna? Próbowałam tego już. Przez rok okłamywałam Meltem. Wiem dokładnie, jak to się potoczy.

- Skończ już! Czy mój syn musi w nieskończoność odpowiadać za to przestępstwo? Czy nie zasługuje na odrobinę szczęścia?! To się musi kiedyś skończyć!

Tymczasem Kadir, Kerim i Omer przyjeżdżają do Fahrettina, by obejrzeć podrzucony list. Chcą zobaczyć nagrania z kamer i ustalić, kto mógł go podrzucić. Na filmie Kerim dostrzega Asu. Fahrettin mówi, że to kobieta, która mieszkała w pokoju obok. okazuje się, że Hacer wymeldowała się rano.

Pijany Erdogan czai się na Fatmagul. Włamuje się do domu Kadira i wchodzi do pokoju kobiety. Niespodziewanie do domu wraca Rahmi, a potem reszta domowników. Wszyscy sa na zewnątrz, a on chowa się w piwnicy. Nie może z niej wyjść nawet na spotkanie z lekarką. Po kilku godzinach do domu wraca Kadir. Informuje, że samochód Erdogana stoi w pobliżu.

Grzech Fatmagul: odcinek 98. ZDJĘCIA

Więcej: