Grzech Fatmagul: odcinek 99. STRESZCZENIE. Kerim napada na Erdogana

"Grzech Fatmagul": odcinek 99. w TVP1 we wtorek 29.11. o godzinie 13.50. Erdogan ucieknie z domu Kadira niezauważony przez domowników i złoży na policji fałszywe zeznania. Cała sytuacja rozwścieczy Kerima, który nie pozostanie bezczynny...

"Grzech Fatmagul": odcinek 99. Streszczenie wydarzeń.

W poprzednim epizodzie pijany Erdogan wdarł się do domu Kadira z zamiarem napaści na Fatmagul. Niespodziewanie do domu wraca nie tylko ona. Mężczyzna jest w pułapce, nie wie, jak niepostrzeżenie wymknąć się z piwnicy. Późnym wieczorem Kadir wraca do domu i mówi, że auto Erdogana jest zaparkowane nieopodal. Kerim jest wściekły, łapie za kij i rusza w tamtą stronę z zamiarem złapania Yasarana. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu?

"Grzech Fatmagul": odcinek 99. STRESZCZENIE

Kadir wzywa policję i zawiadamia, że Erdogan jest w pobliżu. W tym czasie Fatmagul ukrywa się w domu. Przez gadatliwą Mukaddes Deniz zaczyna się domyślać, że Fatmagul ukrywa przykrą historię.

Yasaranowie zastanawiają się, gdzie podział się Mustafa. Tymczasem on jest w drodze do szpitala, gdzie przebywa jego ojciec. Oni w to nie wierzą i każą mu zjawić się w przeciągu pół godziny. Ostatecznie Mustafa przyznaje, że nie planuje żadnej ucieczki, bo nie ma gdzie uciec.  Czuje się osaczony. Selim próbuje skontaktować się także z Erdoganem. Niestety, jego telefon nie odpowiada. Za jakiś czas dzwoni do Selima i mówi, że jest na komisariacie a jego auto zostało skradzione. Wie, że jego obecność nieopodal domu Kadira źle rzutowałaby na zbliżającą się rozprawę.

Fatmagul jest przekonana, że Erdogan próbuje pokazać jej, że wszędzie ją znajdzie. Jest przerażona.

Mustafa udaje się do szpitala. Okazuje się, że jego ojciec nie żyje. Matka zarzuca mu, że to on doprowadził ojca do śmierci.

Kerim trafia na komisariat policji w związku ze zgłoszeniem obecności Erdogana. Okazuje się, że młody Yasaran tez tam jest. Dochodzi do awantury. Erdogan cały czas twierdzi, że auto został skradzione i ktoś celowo zaparkował je pod domem Kadira. Kerim jest zdania, że Yasaranowie chcą ich sprowokować tuż przed rozprawą...

Fahrettin odnajduje Asu. rozmawia z nią o liście. Kobieta zdradza mu, że chciała ochronić Mustafę przed Yasaranami, którzy chcą wykorzystać go. Mają na niego haka, dlatego nim manipulują.

"Grzech Fatmagul": odcinek 99. ZDJĘCIA

Więcej: