Docinki Krychowiaka i Szczęsnego. Poszło o futro

Grzegorz Krychowiak słynie z dobrego gustu i upodobania do luksusowych marek. Choć twierdzi, że robi jedynie zakupy kilka razy w roku (oczywiście w Paryżu!), jego koledzy nie szczędzą mu uszczypliwości na temat jego niezwykle dopracowanego stylu. Krychowiak nie byłby jednak sobą, gdyby pozostawiał to wszystko bez odpowiedzi. Tym razem dostało się Wojciechowi Szczęsnemu, który sam postanowił wbić szpilę w styl kolegi.

Docinki Grzegorza Krychowiaka i Zbigniewa Bońka na Twitterze na temat oryginalnego płaszcza polskiego pomocnika weszły już do historii polskiej piłki nożnej. Teraz podobna dyskusja rozgrywa się w mediach społecznościowych Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka. 

We wtorek wieczorem polski bramkarz zamieścił w sieci zdjęcie w futrzanym płaszczu z dedykacją dla kolegi z boiska, Grzegorza Krychowiaka. – Znalazłam coś dla Ciebie – zakpił z gustu „Krychy” Szczęsny.

Bramkarz Arsenalu nie musiał długo czekać na odpowiedź kolegi. – Życia mi nie starczy, żebym cię wyprowadził na ludzi w temacie mody – napisał Krychowiak. Następnie zamieścił zdjęcie Szczęsnego na swoim Instagramie, które skomentował w ten sposób: – nic nie zrozumiałeś z tego, czego cię nauczyłem o modzie.

Aż żal, że nie przypomnieć jeszcze wcześniejszych docinków Krychowiaka i Bońka.

Przypomnijmy, że polski pomocnik bardzo szybko zrewanżował się Bońkowi i zamieścił w sieci jego zabawne zdjęcie z czasów, gdy ten był jeszcze czynnym piłkarzem.

Radio ZET/SI