Wes Anderson nakręcił reklamę dla H&M

Szwedzka sieciówka H&M zaprosiła do współpracy przy najnowszej kampanii reklamowej Wesa Andersona. Amerykański reżyser stworzył świąteczną reklamę dla modowego giganta ze Skandynawii. Wideo możecie obejrzeć na stronie radiozet.pl.

H&M: świąteczna reklama Wesa Andersona

Intensywne kolory, bajkowe kadry i scenografie w stylu retro – każdy, kto choć w niewielkim stopniu interesuje się X muzą, skojarzy z tym wszystkim Wesa Andersona, amerykańskiego reżysera znanego m.in. z „Grand Budapest Hotel", „Kochanków z Księżyca" czy „Fantastycznego Pana Lisa". Mistrz wizualnej kreacji do kampanii H&M zaprosił swojego ulubionego aktora – Adriena Brody. 

Wideo nosi tytuł „Come Together", a Adrien Brody wcela się w postać kierownika pociągu H&M Lines Winter Express, który informuje jadących do domu na święta o utrudnieniach na drodze spowodowanych opadami śniegu. Ponieważ nie uda im się dotrzeć na Wigilię, kierownik próbuje zorganizować namiastkę świąt w pociągu – wszystko to oczywiście w klimacie znanej sieciówki.

Anderson nie byłby sobą, gdyby wideo nakręcone dla modowego giganta nie było nieco nierealne, może i nieco staroświeckiego, ale na pewno zapadające w pamięć i dopracowane w najmniejszym detalu.

H&M:  bożonarodzeniowa kampania WIDEO

Radio ZET/SI