Halloween: makeup - jak umalować się na halloweenowe przyjęcie?

Jak wykonać najlepszy makijaż na halloween? Zobaczcie kilka propozycji z wykonaniem krok po kroku! Który się Wam najbardziej podoba?

Halloween 2016 nadchodzi wielkimi krokami. Ci, którzy chcą się bawić, już teraz szukają halloweenowych imprez i wydarzeń. Jak zwykle kluby w wielu miastach organizować będą specjalne tematyczne zabawy. Tradycyjnie dużym powodzeniem będą się cieszyć imprezy przebierane. Wiedźmy, demony, duchy czy makabryczne stwory będą tego wieczoru królować. Ale nie ma dobrej imprezy bez odpowiedniego przebrania. Podpowiadamy, jak wykonać ciekawy makijaż na Halloween 2016. Oto kilka ciekawych tutoriali, dzięki którym z łatwością przeistoczycie się w groźnego potwora!

Makijaż na Halloween - krok po kroku. Demon

Makijaż na Halloween - wampirzyca

Przebranie wampira czy wampirzycy to jeden z najciekawszych, choć dość popularnych pomysłów. Jeśli nie obawiacie się, że pomysł ten postanowią wykorzystać Wasi znajomi, to skorzystajcie z poniższego tutorialu.

Jednym z popularnych kostiumów halloweenowych jest oczywiście przebranie czarownicy. Makijaż jest doskonałym dopełnieniem tego stroju.

Makijaż zombie

Wariacji na temat haloweenowego makijażu i pomysłów na to, jak go wykonać znajdziecie w sieci bardzo wiele. Oto jeszcze kilka interesujących koncepcji.

Gdzie wybieracie się na Halloween 2016?

Więcej: