Hanna Lis wraca do telewizji. Dostała program w TVN

O tym, że Hanna Lis przechodzi do TVN, mówiło się już od jakiegoś czasu. Dziennikarka nie potwierdzała tych informacji, także stacja TVN nie wystosowała żadnego oficjalnego komunikatu na ten temat. Wszystko wskazuje jednak na to, że była prowadząca „Panoramę" dostała swój własny, autorski program w telewizji TVN Style. 

„Bez planu" to jesienna nowość w ramówce  TVN Style. Jak podaje serwis Press, program będzie prowadzić Hanna Lis, którą tej jesieni będziemy mogli oglądać również na głównej antenie stacji TVN – w programie Agnieszki Szulim „Azja Express".

W programie Hanna Lis razem z kamerą odwiedzi restauracje, knajpki i fastfoody w wielu różnych zakątkach świata. Dziennikarka będzie doradzać widzom, jakie lokale wybierać podczas urlopu, gdzie szukać informacji na ich temat i jak przemycić niezapomniane egzotyczne smaki do naszej własnej kuchni. W „Bez planu" znajdziemy także wiele cennych wskazówek na temat różnic kulturowych.

Czy program Hanny Lis o nieco lżejszej formule niż wcześniejsze projekty dziennikarki okaże się sukcesem? Przekonamy się już niebawem.

Radio ZET/SI