Conchita Wurst się chowa. Kolejna brodata kobieta gwiazdą sieci

 Harnaam Kaur jak Conchita Wurst - tyle że ma dłuższą brodę! To najmłodsza kobieta na świecie, która doczekała się prawdziwej brody. Właśnie znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Conchita Wurst i jej broda były internetowym hitem przez wiele miesęcy. Gwiazda Eurowizji wzbudzała ogromne zainteresowanie swoim niecodziennym wyglądem. Teraz jednak Wurst może się schować. Nową gwiazdą Internetu jest „Brodata pani”, czyli Harnaam Kaur, najmłodsza kobieta na świecie, która doczekała się najdłuższej żeńskiej brody. 8 września Kaur napisała na Instagramie:

"

Teraz mogę z dumą ogłosić, że jestem rekordzistką Księgi Rekordów Guinnessa. Chciałam to ogłosić bardzo dawno temu, ale musiałam to trzymać w tajemnicy, aż do czasu ukazania się tej informacji w nowym wydaniu Księgi, które ukazało się dzisiaj. Jestem bardzo dumna z tego, że ten rekord należy do mnie. Dorastałam przeglądając i śledząc Księgę Rekordów Guinnessa z nadzieją, że kiedyś też się w niej znajdę. To niesamowite być cenioną jako „brodata pani”. Jestem dumna z posiadania tego wspaniałego rekordu. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy zobaczą mój rekord znajdą w nim inspirację dla siebie i zdadzą sobie sprawę z tego, że bez względu na to, kim jesteś i jak wyglądasz, możesz być kimś niesamowitym. "

Harnaam Kaur - nowa brodata gwiazda internetu

Harnaam ma dziś 26 lat a swoją brodę zapuszcza od 15 roku życia. Przez te 11 lat zarostu nie goliła ani nie podcinała. Za to bardzo starannie go pielęgnowała. Myła specjalnymi szamponami do brody, nakładała odżywki i nawilżała. Jednak te wszystkie lata były dla niej bardzo trudne – szczególnie kiedy była nastolatką. Co krok spotykała się wtedy z odrzuceniem, zastraszaniem. Miała epizody depresyjne a nawet myśli samobójcze. Wszystko z powodu ludzkiej nienawiści, spowodowanej tylko tym, że po prostu miała brodę.

Po oficjalnym potwierdzeniu rekordu Kaur napisała mocne słowa z ważnym przesłaniem:

"

Chciałabym dziś, by wszyscy nauczyli się i zrozumieli jedno: ludzie zawsze będą drwić i wyśmiewać to, czego nie rozumieją. Musimy nauczyć się akceptować i kochać siebie za to, jacy jesteśmy. Twoje „wady” są tym, co sprawia, że odróżniasz się od reszty. Twoje „wady” są potężne, ponieważ pozwalają ci być unikalną osobą! "

Zgadzacie się z tym? Jak podoba się Wam nowa brodata gwiazda Internetu?

Więcej: