W Biedronce jest teraz Harry Potter!

Tego jeszcze nie było! Biedronki odwiedził Harry Potter! Najsłynniejszy czarodziej świata stał się bohaterem gry Harry Potter for Kinect. Gra powstała z myślą o kontrolerze ruchu dla konsoli Xbox 360.

W grze „Harry Potter for Kinect" pojawiają się postaci z całej sadzy o młodym czarodzieju. Gracze biorą udział w najważniejszych momentach w życiu bohaterów serii, takich jak Harry Potter, Ron Weasley czy Hermiona Granger. Możemy także stworzyć własnego awatara i pojawić się w Hogwarcie z własnym imieniem i nazwiskiem. Dla tych, którzy zawsze marzyli o tym, by sprawdzić, do któ®ego omu czarodziejów się trafi, może być to niezapomnianym wydarzeniem.

Czy warto grać?

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu technologii Kinect każdy, kto nie jest mugolem, będzie mógł zeskanować swoją twarz i stworzyć czarodziejskiego awatara na swoje podobieństwo – a potem grać nim w grze. Używając tylko swoich dłoni i głosu, gracze będą uczyć się magii w Hogwarcie, spotykać znanych wszystkich profesorów, uczniów i przyjaciół, toczyć czarodziejskie pojedynki, warzyć mikstury, a nawet latać na miotle w meczach Quiddtcha.

Gdzie kupić?

Gra jest dostępna w wybranych Biedronkach od 22 sierpnia do 4 września. Kosztuje 59,99 zł, co jest bardzo korzystną ceną w porównaniu z innymi dużymi sklepami, gdzie też można dostać „Harry Potter for Kinect".

Radio ZET/SI