Edyta Górniak jurorką „Hit, Hit, Hurra” - nowego talent show TVP 1

„Hit, Hit, Hurra” to nowe talent show z Edytą Górniak w roli jurorki. Program ruszyć ma na antenie TVP 1.

Edyta Górniak jurorką kolejnego talent show! Jak donoszą wirtualnemedia.pl, wokalistka przyjęła propozycję TVP 1 i pojawi się w nowym programie „Hit, Hit, Hurra”, w którym występować będą śpiewające dzieci.

Formuła „Hit, Hit, Hurra” będzie podobna do dobrze znanego, emitowanego lata temu, „Od przedszkola do Opola”. W nowym show Jedynki występować będą dzieci w wieku 6-17 lat, które będą mogły śpiewać solo lub w duecie z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Nie będą jednak odpadać w kolejnych odcinkach; nie będzie też negatywnych ocen jury - program ma mieć charakter misyjny.

Edyta Górniak jurorką „Hit, Hit, Hurra”

Wokalistka Edyta Górniak ma już spore doświadczenie w programach typu talent show. Polska diwa była wcześniej trenerką w „The Voice Of Poland”, a także członkiem jury w „Jak oni śpiewają”, więc z pewnością świetnie sprawdzi się w kolejnej tego typu roli. Od kilku dni krążyły pogłoski o tym, że piosenkarka negocjuje swój udział w programie. Teraz wygląda na to, że propozycję TVP 1 przyjęła.

Oprócz Górniak, która prawdopodobnie zostanie przewodniczącą jury, w gronie jurorskim zasiądą też: dziennikarz telewizyjny i radiowy Hirek Wrona oraz nauczyciel śpiewu Bartek Caboń. Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi show. Już wkrótce ma to rozstrzygnąć specjalny casting.

„Hit, Hit, Hurra” – kiedy premiera i emisja w TVP?

Premiera nowego talent show TVP1 „Hit, Hit, Hurra” zaplanowana jest na wrzesień. Program będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 20.30 na antenie TVP 1.

Radio ZET/AS

Więcej: