Idol 2017: jest już czwarty juror. To Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video

Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu „Video" okazał się czwartym jurorem w programie „Idol" 2017. Wokalista popularnej polskiej formacji zasiądzie w jury obok Elżbiety Zapendowskiej, Ewy Farnej oraz Janusza Panasewicza z Lady Pank. „Idol 5" będzie miał premierę już wiosną 2017 roku.

Kim jest Wojtek Łuszczykiewicz, czwarty juror w programie Idol 2017?

Wojtek Łuszczykiewicz jest liderem popularnej grupy Video. Zespół nagrał takie hity jak: „Ktoś nowy", „Wszystko jedno", „Dobrze, że jesteś". Wojtek pracował także jako dziennikarz radiowy i telewizyjny, niedawno zadebiutował również jako autor literacki, książką dla dzieci pt. „Dlaczego? Dlatego!". Ostatnia płyta zespołu Video „Doskonale Wszystko Jedno" przyniosła złote i platynowe wyróżnienia oraz nagrody na licznych festiwalach.

Idol 5: już w 2017 roku

Program „Idol" jest jednym z najbardziej znanych programów rozrywkowych w historii telewizji. W Polsce pierwsza edycja wystartowała w styczniu 2002 roku, a ostatnią – czwartą widzowie Polsatu mieli szansę oglądać w 2005 roku. Zwycięzcami show byli kolejno: Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Maciej Silski. Popularność dzięki udziałowi w programie zyskali również m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki, Ania Dąbrowska, Mariusz Totoszko, Damian Aleksander, Paweł Kowalczyk, Bartosz Król, Marta Smuk czy Sławek Uniatowski. Program „Idol" wraca do telewizji i będziemy mogli oglądać go już wiosną 2017 roku w telewizji Polsat.

Jury Idol 2017: znamy wszystkich członków

W jury obok Wojtka Łuszczykiewicza w nowej edycji programu zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Ewa Farna, która wcześniej była jurorką w programie „X Factor". Czy nowa edycja „Idola" okaże się takim hitem jak kiedyś? Dowiemy się już wiosną 2017 roku.

Radio ZET/SI