Idol 2017 - castingi do programu w listopadzie. Kiedy i gdzie?

Idol 5: gdzie i kiedy odbędą się castingi do programu? Poszukiwania uczestników Idola 2017 ruszają w listopadzie. Oto pierwsze daty i miejsca castingów do 4. edycji znanego talentshow. Emisja w Polsacie na wiosnę.

"Idol" wraca - to już pewne. Polsat postanowił przerwać spekulacje na temat produkcji i potwierdził, że znane talentshow pojawi się w wiosennej ramówce stacji. Poinformowano też, kiedy i gdzie odbędą się pierwsze castingi do "Idola" 5 (dokładna rozpiska poniżej). Nie wiadomo jeszcze, kto będzie w jury programu, jednak pojawiają się informacje, że na fotelu jurora zasiądzie Kora Jackowska.

"Idol" 5 zamiast Must Be The Music

Jak już wiadomo, "Idol" 5 zastąpi w ramówce inny program typu talentshow: "Must Be The Music", który ma zniknąć z anteny po 11 sezonach. Pierwszy odcinek wyemitowany został w marcu 2011 roku. Jak widać, formuła się wyczerpała i Polsat postanowił wskrzesić program, który zakończył się w 2005 roku po czterech edycjach, w których zwyciężyli kolejno Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Maciej Silski.

"Idol" 2017 - castingi. Kiedy i gdzie?

Pierwsze castingi do "Idola" ruszają w listopadzie w Gdyni. Potem będą m.in. Poznań, Warszawa i Wrocław.Oto dokładne daty i miejsca przesłuchać no 5. edycji "Idola".

5 listopada – Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19

6 listopada – Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1

12 listopada – Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1

13 listopada – Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94

26 listopada – Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Więcej: