Idol 2017 z nowymi zasadami. Co się zmieni w programie?

Jury Idola 5 już jest w komplecie. Przygotowania do programu trwają, a właśnie okazało się, że pojawią się także zmiany w zasadach programu. Jak wyglądać będzie nowy Idol?

Nowe zasady Idola 2017 wprowadzają m.in. przedział wiekowy - zapraszane są osoby w wieku 16-28 lat. Ale nie na tym polegać ma zasadnicza zmiana.

Idol 5: nowe zasady programu

W 5. edycji Idola widzowie będą oddawać głosy na swoich faworytów, ale to jury rozstrzygać będzie o tym, kto z dwójki uczestników z najmniejszą liczbą głosów widzów opuści program. Jak widać to znacząca róznica, w porównaniu do poprzednich edycji show.

Przypominamy, że w jury Idola 5 zasiadają: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojtek Łuszczykiewicz. Prowadzącym tradycyjnie będzie Maciek Rock.

Od początku listopada trwają castingi do programu. Ostatni zaplanowany jest na 27 listopada. Odbędzie się we Wrocławiu, w hotelu DoubleTree by Hilton. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad swoim udziałem w programie, to macie jeszcze szansę, by zachwycić jury. Być może czeka Was wielka kariera, podobnie jak wielu znanych dziś artystów, którzy właśnie w Idolu stawiali swoje pierwsze kroki na scenie. Byli to m.in. Sylwia Grzeszczak, siostry Przybysz, Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Wojtek „Łozo” Łozowski, Ala Janosz, a nawet aktorka Joanna Kulig.

Więcej: