Kuba Wojewódzki jurorem Idola 2017? Czy to możliwe?

Kuba Wojewódzki w Jury Idola 2017? Do niedawna udział w show kwitowany był krótko: to niemożliwe. Teraz jednak okazuje się, że czekać nas może spore zaskoczenie. Wojewódzki pożegnał się z fanami swojego show. Co to znaczy?

Idol 2017 rusza wiosną w Polsacie. Teraz kompletowany jest skład jury. Wiadomo już na pewno, że na fotelu jurorskim zasiądzie Elżbieta Zapendowska. To pierwszy oficjalnie potwierdzony juror. Do tej pory reszta nie jest znana, ale stale pojawiają się różne pogłoski na ten temat. Od początku, kiedy Idol 5 został potwierdzony, spekulowano na temat udziału Kuby Wojewódzkiego. Jednak spekulacje te wydawały się bezzasadne ze względu na zobowiązania wojewódzkiego, którzy związany jest z TVN. Teraz okazuje się, że w pogłoskach może być coraz więcej prawdy.

Wojewódzki żegna się z fanami

Na profilu "Króla TVN" na Facebooku pojawiła się wczoraj informacja, w której dziennikarz mówi: "Dziękuję, że byliście". "10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuje, że byliście. Do widzenia" - napisał. Do tego komentarza dołączył też zdjęcie ze studia i nagrania odcinka jego show. Widać, że dziennikarz trzyma w rękach balony układające się w cyfrę 300.

Czy to faktycznie pożegnanie ze stacją? A może pożegnanie z jego show. Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu program Wojewódzkiego tracił oglądalność, a niedawne zamieszanie wokół jego partnerki i jej udziału w programie "Azja Express" nie przysporzyły mu lepszej sławy. Co więcej, wielu widzów przyznaje, że są już znudzeni formułą show. Czy to może oznaczać, że Wojewódzki naprawdę rezygnuje z programu i przejdzie do Polsatu, by tam zostać jurorem Idola 2017?

Idol 5: Wojewódzki w jury?

Kuba Wojewódzki jurorem Idola był od samego początku polskiej edycji tego talent show. Przez trzy edycje programu wraz z Elżbietą Zapendowską, Jackiem Cyganem i Robertem Leszczyńskim wyłapywali nowe talenty muzyczne, odkrywając m.in. Brodkę, Krzysztofa Zalewskiego czy Anię Dąbrowską. To właśnie Idol w dużej mierze przyniósł Wojewódzkiemu taką popularność. W edycji 4. show Kuba już nie uczestniczył a na jego miejsce pojawili się Marcin Prokop i Maciej Maleńczuk.

Czy Kuba Wojewódzki znów postanowił związać się z Polsatem? Tego nie wiadomo. Wielu fanów twierdzi, że to tylko podpucha a dziennikarz po prostu robi sobie ze wszystkich żarty. Komentarz na Facebooku ma być, ich zdaniem, nawiązaniem do zakończenia emisji "Rozmów w toku". Czy rzeczywiście? Inni są zdania, że to właśnie sytuacja z Renatą Kaczoruk w "Azji Express" doprowadziła Wojewódzkiego do decyzji o odejściu z show.

Czekamy na rozwój wydarzeń.

Będziecie oglądać Idola 5?