Idol: dziewczyna mistrza świata na castingu. Jak jej poszło?

W ostatnim odcinku castingowym „Idola" pojawił się Wojtek Brzozowski. Mistrz świata w windsurfingu towarzyszył swojej ukochanej, Aurelii. Dziewczyna zaśpiewała przed jurorami utwór „Kolorowy wiatr" z filmu „Pocahontas".

Aurelia Krząkała, podobnie jak Wojtek Brzozowski, uwielbia sport. Jest instruktorką fitnessu, ale gdy tylko nadarza się okazja, próbuje swoich sił w sportach wodnych. Zimą chętnie jeździ na nartach.

Dziewczyna nie jest debiutantką. W 2008 ukończyła Autorską Szkołę Musicalową. Profesjonalnie zajmuje się tańcem i śpiewem – to jej największa pasja, dlatego postanowiła pójść na casting do „Idola".

Na przesłuchaniu zaśpiewała najpierw „Kolorowy wiatr" z bajki „Pocahontas". „Na kinder party jak znalazł" – stwierdził Wojtek Łuszczykiewicz. Elżbieta Zapendowska i Ewa Farna doceniły jednak, że piosenka była zaśpiewana bardzo czysto. Aurelia zaproponowała więc, że zaprezentuje drugi utwór – „Undo" z repertuaru Sanny Nielsen. Ten występ bardziej przypadł jurorom do gustu – wiadomo już, że dziewczynę Wojtka Brzozowskiego będziemy mogli oglądać w kolejnych etapach. Czy uda jej się dojść do finału? Tego jeszcze nie wiadomo, choć na pewno Wojtek Brzozowski mocno trzyma za nią kciuki.

Przypomnijmy, że kilka lat temu w „Idolu" pojawiła się inna partnerka znanego sportowca – Sara Boruc, która pracuje nad swoją debiutancką płytą. 

Zobacz najśmieszniejsze występy uczestników

Zwycięzcami pierwszej odsłony programu byli kolejno: Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Maciej Silski. Popularność dzięki udziałowi w programie zyskali również m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki, Ania Dąbrowska, Mariusz Totoszko, Damian Aleksander, Paweł Kowalczyk, Bartosz Król, Marta Smuk oraz Sławek Uniatowski.

Następny „Idol" w środę o godz. 20:00 w Polsacie.

RadioZET.pl/SI