„Idol" wraca do telewizji? Kiedy będzie można go oglądać?

Po kilku latach przerwy na antenę Polsatu ma wrócić program „Idol", który wypromował gwiazdy takie jak: Monika Brodka, Ewelina Flinta, Tomek Makowiecki czy Krzysztof Zalewski. O tym, że „Idol" może zastąpić „Must Be The Music", plotkowano już od dłuższego czasu. Teraz marzenie wielu fanów programu może się ziścić. 

„Idol" jest jednym z najbardziej znanych programów rozrywkowych na świecie. W Polsce pierwsza edycja wystartowała w styczniu 2002 roku, a ostatnią – czwartą widzowie Polsatu mieli szansę oglądać trzy lata później. Program wylansował nie tylko artystów. To właśnie od „Idola zaczęły się kariery Kuby Wojewódzkiego, Elżbiety Zapendowskiej, Maćka Rocka czy Pauliny Sykut-Jeżyny (brała udział w show jako piosenkarka!).

Zwycięzcami programu byli kolejno: Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Maciej Silski. Popularność dzięki udziałowi w programie zyskali również m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki, Ania Dąbrowska, Mariusz Totoszko, Damian Aleksander, Paweł Kowalczyk, Bartosz Król, Marta Smuk oraz Sławek Uniatowski.

Plotki o powrocie „Idola" powracały już od dawna. Plotkowano nawet o tym, że program może być przejęty przez TVN, do czego jednak nie doszło. Teraz pojawiły się głosy, że „Idol" może zastąpić „Must Be The Music", który w tym roku spadł z anteny. Według nieoficjalnych informacji „Idol" ma wrócić do Polsatu już wiosną 2017 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w jury programu. 

Co dzieje się z finalistami pierwszej edycji programu?

Radio ZET/SI