„Zacząłem wierzyć w magię". Niezwykły występ w „Mam talent" [WIDEO]

W brytyjskiej edycji „Mam talent" wziął udział iluzjonista Richard Jones. Spodziewasz się typowego pokazu sztuczek magicznych? W takim razie koniecznie to obejrzyj. Richard Jones zaskoczy Cię swoimi umiejętnościami telepatycznymi i psychokinetycznymi. 

W drugim tygodniu przesłuchań w talent show na scenie przed jurorami stanął iluzjonista. Richard Jones zaprezentował wyjątkowe sztuczki. 

"

Sprawiłeś, że zacząłem wierzyć w magię. Jestem ciekawy, co mógłbyś przygotować na następnym pokazie - powiedział Simon Cowell, juror w programie. "

A co takiego przygotował widzom mężczyzna? Niezwykły pokaz umiejętności telepatycznych i psychokinetycznych wprawił wszystkich w osłupienie. Musicie to zobaczyć!

Rozpoczęło się od niewinnej zagadki z notesikiem. Iluzjonista przygotował w 60-kartkowym notesie nazwiska znanych gwiazd (po jednym celebrycie na stronę). Jones poprosił Amandę Holden o zapamiętanie jednego nazwiska z notesu. Potem jurorka wstała i dotknęła czoła artysty. W tym momencie, pomiędzy palcem a czołem przeskoczyła iskra. Mężczyzna poinformował, że już wie, o kim myśli kobieta. Następnie zaczął robić wycinankę. Holden wyjawiła wszystkim, że pomyślała o Davidzie Beckhamie i w tym momencie pojawiła się twarz gwiazdy piłki nożnej wycięta na kartce papieru. 

Wszystkim zrzedły miny. Ale również dużym zaskoczeniem była kolejna sztuczka, przy której asystował David Williams. Juror miał przeczytać na głos jeden napój wymieniony w notesie. Była nim herbata. Iluzjonista potem wziął torebkę prezentową, z której wyjął puszkę oranżady. Czy tym razem sztuczka nie wyszła? Iluzjonista nie załamał rąk i zaczął „siłą umysłu" ogrzewać napój. Na oczach wszystkich otworzył puszkę i przelał zawartość do kubka.

"

To przepyszna filiżanka herbaty - krzyknął z niedowierzaniem David Williams.  "

To nie był pierwszy występ iluzjonisty w tym programie. W 2015 rok Richard Jones po raz pierwszy stanął przed tym kompletem jurorów. 

Niezwykłe występy w „Mam talent"

W tym sezonie brytyjskiego „Mam talent" pojawiają się wyjątkowe osoby z niespotykanymi talentami. W ostatnim odcinku największe wrażenie na publiczności i jurorach zrobił Alexandr Magala z Mołdawii, który balansuje na krawędzi życia i śmierci. Mężczyzna wygrał już rosyjski „Mam talent”, a teraz postanowił zaskoczyć swoim talentem Brytyjczyków. Udało mu się – jurorzy i publiczność w przerażeniu oglądali, jak połyka ostrza i tańczy na rurze

W tym samym odcinku wystąpiła wyjątkowo uzdolniona 12-latka. Beau Dermott zaśpiewała bardzo trudną piosenkę - „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Występ przyprawił wszystkich o gęsią skórkę. Dziewczynka swoim wykonaniem zasłużyła na złoty przycisk, który odsyła bezpośrednio do półfinału. Nacisnęła go Amanda Holden.  

Radio ZET/MB 

Więcej: