Kim jest imprezowiczka Agata? Chajzer zdradził szczegóły

Tę dziewczynę zna już cała Polska. Filmik, w którym uśmiechnięta Agata opowiada Filipowi Chajzerowi o przygodach z zeszłej nocy, szybko stał się hitem sieci, a sama Agata – podzieliła Polskę. Niektórzy gratulują dziewczynie tego, że potrafi się bawić, inni uważają, że takie zachowanie nie przystoi. Kim jest Agata? Filip Chajzer zdradził nieco szczegółów w „Dzień Dobry TVN".

Rudowłosa Agata zasłynęła z materiału, w którym opowiadała o swoich wyczynach z piątkowej nocy. „Agata rządzi" – tak dziewczynę podsumował Chajzer. I rzeczywiście: dziewczyna szybko stała się bohaterką mediów społecznościowych, choć nie brakowało i takich, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. 

Filip Chajzer rozmawia z imprezowiczką Agatą

Kim jest Agata Śleszycka? Jak dowiadujemy się z materiału Filipa Chajzera, dziewczyna ma 24 lata i całkiem bogaty życiorys. Śpiewała już w Teatrze Wielkim, grała w reklamach, pracowała w agencji PR, agencji brokerskiej, a nawet była kucharką w jednej z najpopularniejszych warszawskich restauracji.

Teraz pracuje w teatrze w sekcji zagranicznej – dostosowuje spektakle do potrzeb zagranicznych odbiorców. Jej największą pasją jest internet. Chajzer próbował już wcześniej porozmawiać po raz drugi z Agatą, ale niestety już... dwa razy była na kacu. Co ciekawe, jej rodzice nie mieli nic przeciwko śmiesznemu filmikowi z córką w roli głównej, a wręcz przeciwnie – ojciec Agaty nawet gratulował jej sukcesu.

Filmik o Agacie zobaczycie TUTAJ.

Radio ZET/SI