Irina Shayk i Bradley Cooper spodziewają się dziecka

Przez kilka ostatnich miesięcy bardzo dużo mówiło się o związku tej dwójki. Teraz pojawiły się informacje, że Irina Shayk i Bradley Cooper spodziewają się pierwszego dziecka. Gratulujemy! 

Irina Shayk i Bradley Cooper są ze sobą od wiosny 2015 roku. Gdy się zakochali, oboje byli wówczas świeżo po rozstaniach z innymi partnerami – Irina zakończyła swój związek z Cristiano Ronaldo, a Bradley Coopera zostawiła młodziutka Suki Waterhouse.

Choć według doniesień medialnych para ta ciągle przeżywała kryzysy, wszystko wskazuje na to, że ich związek ma się lepiej niż kiedykolwiek. Jak dowiedział się portal „E!News", Irina Shayk i Bradley Cooper niedługo zostaną rodzicami. Według informatora serwisu Irina Shayk jest już w drugim trymestrze ciąży i podobno bardzo cieszy się, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Radości nie kryje także Bradley Cooper, który już od kilku lat myślał o potomstwie.Gdy Irina Shayk i Cristiano Ronaldo po kilku latach burzliwego związku postanowili się rozstać, cały świat przecierał oczy ze zdumienia. Na szczęście Irina znalazła szczęście u boku przystojnego aktora.Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przyszłym rodzicom dużo szczęścia i spokoju przez najbliższe miesiące. 

Radio ZET/SI