Iron Fist - premiera na Netflix. Data wreszcie znana.

Data premiery "Iron Fist" w Netfliksie wreszcie znana. Kiedy zobaczymy serial o bohaterach Marvela i czego możemy się po nim spodziewać? Oto informacje o premierze "Żelaznej pięści".

Nowy serial Netflix - "Iron Fist", czyli po prostu "Żelazna pięść", jest zapowiadany już od dłuższego czasu. Fani produkcji opartych na komiksach Marvela zacierają ręce, bo wreszcie wiadomo, kiedy produkcja zadebiutuje na telewizyjnej platformie. Zatem kiedy premiera Iron Fist? Już wiosną przyszłego roku - dokładnie 17 marca 2017. W skład serii wchodzić będzie 13 odcinków.

"Iron Fist" opowiadać będzie historię Daniela Randa - mistrza wschodnich sztuk walki, który ma zdolność koncentracji energii w swoich rękach i te niesamowite umiejętności wykorzystuje do walki z przestępczością Nowego Jorku. W głównej roli zobaczymy Finna Jonesa. Oprócz niego w obsadzie serialu znaleźli się też m.in. Jessica Henwick, która zagra Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup, Tom Pelphrey i Carrie-Anne Moss.

Iron Fist - data premiery

Więcej: