Najbardziej jadowite na świecie pająki znalezione wśród bananów w Tesco [WIDEO]

22-letni Declan King wybrał się do lokalnego Tesco, aby zakupić w nim banany, które były solidnie zapakowane w plastikową torbę. Po jej otworzeniu mężczyzna zaliczył niebezpieczne spotkanie z najbardziej jadowitym pająkiem świata.

Przerażony 22-latek szybko zwrócił owoce do sklepu. Ku jego zdziwieniu – pracownicy sklepu nie przejęli się tym niebezpiecznym znaleziskiem. Zamiast dokładnie sprawdzić resztę opakowań z bananami oddali anglikowi pieniądze.

W rozmowie z brytyjskimi mediami, młody mężczyzna nie oszczędzał zachowania obsługi sklepu. Tłumaczył dziennikarzom, że banany w Tesco kupuje codziennie, bo są one ulubionym przysmakiem jego synka. Na całe szczęście nie doszło do żadnej tragedii. King w porę zorientował się, że w opakowaniu z bananami znajdują się groźne pająki.

Paczki z bananami zostały poddane szczegółowym badaniom, które potwierdziły, że znalezione pająki to wałęsaki brazylijskie. W 2007 roku zostały zapisane w Księdze Rekordów Guinnesa, jako najgroźniejsze i najbardziej jadowite na świecie.

Ugryzienie przez takiego wałęsaka jest śmiertelne, jeśli ofierze nie poda się odpowiednich leków na czas. W przypadku mężczyzn, ukąszenie jest o wiele gorsze, bo powoduje długą i bardzo bolesną erekcję.

Pająki trafiły do Wielkiej Brytanii z dalekiego Kamerunu.

Pająk, który wychodzi z banana

Pewien, inny mężczyzna również zaliczył niecodzienne spotkanie ze stawonogiem. Ten z kolei nie znajdował się w opakowaniu z bananami, lecz w bananie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane w postaci wideo.

Na początku filmu nie do końca wiadomo o co chodzi. Widzimy po prostu wcześniej wspomnianego żółtego, zwykłego banana. Dopiero po upływie kilku sekund zaczyna się z nim dziać coś niepokojącego...

Skórka banana zaczyna się coraz gwałtowniej ruszać. Następnie pojawia się w niej delikatne pękniecie. Z utworzonej dziury zaczynają się pojawiać nogi, a potem wychodzi pająk

Źródło: anglia.today

Więcej: