Ojciec sfilmował ruchy dziecka w brzuchu mamy. Po prostu wow!

Zapewne na kobietach, które poród mają już za sobą, ten film nie zrobi większego wrażenia. Ale przyszli rodzice mogą na własne oczy zobaczyć, jak rusza się dziecko w brzuchu mamy. Wygląda na to, ze bardzo śpieszyło mu się na świat.

Autor filmu nagrał swoją partnerkę w 39. tygodniu ciąży. To, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży, widać już po samej wielkości brzucha. Ich potomek chyba bardzo chciał już przyjść na świat, bowiem w krótkim czasie przekręcił się wiele razy.

Jeśli dobrze się przyjrzycie, zobaczycie jego nóżki i stopy.

Ojciec odczuwa w swoim brzuchu ruchy dziecka

Wielu mężczyzn zazdrości swoim ciężarnych partnerkom, że odczuwają ruchy dziecka. W końcu przyłożenie dłoni do brzucha przyszłej mamy to nie to samo. Na szczęście naukowcy robią wszystko, by przybliżyć ojcom to fantastyczne uczucie. Takich doznań dostarczy panom specjalny pas ciążowy.

Producent znanych pieluch - Huggies - chce spełnić marzenie milionów mężczyzn na całym świecie. Firma stworzyła specjalny przyrząd, rejestrujący ruchy dziecka, które odczuwa ciężarna.

Jak działa taki pas w praktyce, możecie obejrzeć na filmie, który wzruszył niejednego przyszłego tatę.

Ojcowska więź z dzieckiem

Chociaż to kobiety noszą dziecko pod swoim sercem i to one nieraz cierpią podczas porodu, mężczyźni także przeżywają ciążę. Na swój sposób. Panowie bardzo dobrze odnajdują się w roli fotografa, który uwiecznia ten wyjątkowy czas na zdjęciach lub filmie.

Ciąża z perspektywy mężczyzny wygląda jednak trochę inaczej niż ciężarnej, czego dowodzi 90-sekundowe nagranie przyszłego taty, które ukazuje, jak zmieniała się jego partnerka przez całą ciążę.

To niewątpliwie piękna pamiątka z tego wyjątkowego dla obojga partnerów okresu.

Radio ZET/SJ

Więcej: