Latający rower? Ten konstruktor naprawdę stworzył to cudo!

Chyba każdy z nas marzył w dzieciństwie o lataniu. Collin Furtz to znany konstruktor  i youtuber, który słynie z bardzo oryginalnych i często spektakularnych wynalazków. Tym razem przeszedł sam siebie. Internauci oszaleli na punkcie latającego roweru!

Wznieść się nad ziemię na wysokość 30 cm nad, nie pedałować i nie machać rękoma jak ptak, ale lecieć… To brzmi jak marzenie, ale marzeniem już nie jestem. Collin właśnie pochwalił się swoim najnowszym projektem.

Może i nie jest doskonały i jeszcze nie osiąga tak dużej wysokości, jakbyśmy sobie tego życzyli, ale i tak robi wrażenie.

Tak wygląda rower, którego nie powstydziłby się sam Piotruś Pan!

Collina fantazja nie ma granic?

Przeglądając kanał Collina Furtza na YouTube mamy wrażenie, że on nigdy nie śpi. Mężczyzna zdobył uznanie milionów fanów na całym świecie prezentując łóżko-katapultę. Nastawiając ten „wystrzałowy budzik” nie ma mowy, żebyście zaspali do pracy.

Collin jest także autorem … najszybszego wózka dla dzieci na świecie.

Jak widzicie trudno prześcignąć tego wizjonera, zwłaszcza, że jego latający rower zaczyna masowo rozprzestrzeniać się w sieci, zbierając same pozytywne recenzje.

Jeśli jednak czujecie się pewniej na ziemi, zawsze możecie przejechać się jednośladem, które tylko wyglądają jak z innej planety. Nie wierzycie? Zobaczcie galerię najdziwniejszych rowerów na świecie.

Chcielibyście polatać sobie na rowerze?

Radio ZET/SJ

Więcej: