Uczy chłopaków robić makijaż do szkoły, a internauci grożą mu śmiercią

Jakub Król, którego możecie pamiętać z „Top Model", postanowił spróbować swoich sił na YouTube. Chłopak założył kanał poświęcony makijażowi i pielęgnacji. Nie wszystkim jednak się to podoba. Najwięcej negatywnych komentarzy zamieszczono pod filmikiem „Makijaż dla chłopaka do szkoły".

Coraz więcej mężczyzn zaczyna sięgać po kosmetyki do makijażu. W Stanach Zjednoczonych youtuberzy pokazujący, jak maskować trądzik, podkreślać brwi czy nawet malować usta, nikogo już nie dziwią. W Polsce jednak męski makijaż wciąż pozostaje tematem tabu, a malujący się panowie spotykają się z częstą krytyką.

Jakub Król zupełnie się tym nie przejmuje i chce udowadniać, że mężczyźni tak samo jak kobiety, mogą walczyć z niedoskonałościami i akcentować swoją urodę, jak tylko chcą. Chłopak właśnie zamieścił na kanale filmik, w którym pokazuje, jak zrobić idealny makijaż do szkoły. Niestety większość internautów nie zareagowała pozytywnie na pomysł Jakuba.

„Umrzyj na raka sku***ły podludziu", „Jak często dostawałeś w szkole?", „Mam nadzieję że cała rodzina go tępi i nie toleruje w żadnym stopniu...", „Myślałem, że Polska jest od tego wolna" – to tylko cześć komentarzy pod filmikiem Jakuba.

Na szczęście chłopak w ogóle się nimi nie przejmuje, a liczba odsłon może tylko świadczyć o tym, jaki sukces odniósł.

Radio ZET/SI