Janet Jackson jest w ciąży! 50-letnia artystka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka [ZDJĘCIE]

Janet Jackson w ciąży! Płeć dziecka jest na razie nieznana. Artystka dopiero ogłosiła, że po pół roku starań wreszcie zostanie mamą. Kiedy rodzi?

Janet Jackson oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. 50-letnia artystka kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że przekłada swoje plany artystyczne z powodów osobistych. Ona i jej 41-letni mąż - biznesmen Wissam Al Mana - pobrali się w 2012 troku. Od dłuższego czasu starali się o dziecko, jednak wokalistka wiedziała, że jeśli nie zwolni tempa, to zajście w ciążę może być trudne. Wreszcie, po długim okresie starań i w pół roku po przełożeniu trasy koncertowej, Jackson oficjalnie poinformowała, że para wreszcie spodziewa się potomstwa.

Janet Jackson w ciąży

Na łamach magazynu "People" pojawiło się ekskluzywne zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. Janet jest ubrana w białą sukienkę, która uwydatnia jej spory już ciążowy brzuszek. "Dziękujemy Bogu za nasze błogosławieństwo" - powiedziała. I jest w tym sporo racji, bo kobietom po 50. nie jest już łatwo zajść w ciążę. Na szczęście tej parze się udało.

"

Dziękujemy Bogu za nasze błogosławieństwo. "

Jak zdradziło magazynowi People źródło z otoczenia piosenkarki, Janet czuje się w ciąży świetnie i jest bardzo podekscytowana. Nie zdradzono, na kiedy planowany jest poród gwiazdy, ale na pewno wkrótce dowiemy się czegoś więcej - łącznie z tym, czy Janet Jackson spodziewa się chłopca, czy córki. Jak myślicie?

Więcej: