„Łowca androidów 2”: Jared Leto w obsadzie filmu

Jared Leto w „Łowcy androidów 2”! Aktor i wokalista grupy Thirty Seconds To Mars dołączył do obsady filmu.

Szczegóły udziału Jareda Leto w sequelu „Blade Runnera” są owiane tajemnicą. Nie wiadomo, kogo zagra, ale możemy być pewni, że będzie to świetna rola. Leto wiele razy pokazał, że dobrze czuje się nie tylko jako wokalista swojego zespołu, ale też jako aktor (a, zdaniem niektórych, kariera filmowa lepiej mu idzie mu śpiew).

Od 5 sierpnia w polskich kinach oglądać można „Suicide Squad”, czyli „Legion Samobójców”, w którym Jared wciela się w postać Jokera. Jego kreacja aktorska wywołała sporo kontrowersji, ale też masę pozytywnych komentarzy. Jak będzie z „Łowcą androidów 2”, można tylko spekulować. Pewne jest, że Leto nie zagra tu głównej roli. Wiadomo od kilku miesięcy, że ta obsadzona została przez Ryana Goslinga. Oprócz nich w filmie zagra także Harrison Ford, który ponownie wcieli się w postać Ricka Deckarda. Pojawią się również: Lennie James, znany z serialu „The Walking Dead”, Robyn Wright, czyli Claire Underwood z serialu „House Of Cards” oraz Dave Bautista, którego powydziwiać mogliśmy w roli Draxa w „Strażnikach Galaktyki”.

Premiera „Łowcy Androidów 2” zaplanowana jest dopiero na październik 2017, dlatego twórcy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów produkcji. Nie jest pewne, jak dokładnie brzmiał będzie tytuł filmu. Wiadomo natomiast, że akcja będzie się działa kilkadziesiąt lat po wydarzeniach pierwszej części „Blade Runnera”. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Radio ZET/AS

Więcej: