Jarosław Kuźniar odchodzi z „Dzień dobry TVN"? Komentarz prowadzącego

Jarosław Kuźniar to dziennikarz, wokół którego zawsze jest głośno. Pojawiły się informacje, że odchodzi z programu, w którym był prezenterem od zaledwie kilku miesięcy. Jak komentuje te plotki prowadzący program śniadaniowy?

Czy Jarosław Kuźniar odchodzi na stałe z TVN-u? Pojawiła się plotka, że dziennikarz po kilku miesiącach pracy na stałe żegna się z programem śniadaniowym „Dzień dobry TVN". Do tej pory prowadzący nie potwierdził tej informacji, choć pojawił się ciekawy wpis na Twitterze. 

Plotki o odejściu skomentował również na swoim fanpage'u na Facebooku

Pierwsze niepotwierdzone informacje pojawiły się na łamach portali „Niezależna", „Super Express" i „Fakt". Te doniesienia również skomentował Jarosław Kuźniar. 

Na początku lutego media obiegła podobna informacja. Jarosław Kuźniar pożegnał się z fanami na Facebooku. „Z Dzień dobry TVN zniknę na dłużej. Stąd ten fotograficzny żalupozbawiacz". Jego pożegnalne zdjęcia na Facebooku zmyliły jednak jego fanów. W tym samym poście nie wyjaśnił jednak skąd ta decyzja. Zaniepokojeni fani mogli natomiast zobaczyć jego zdjęcia z Szymonem Hołownią czy Kingą Rusin z tektury. Okazało się, że dziennikarz wyruszył po prostu w podróż. Pierwszy cel to Argentyna i Urugwaj

HejtSTOP

Bez względu na to, czy plotka o odejściu okaże się prawdziwa, Jarosław Kuźniar na pewno nie zniknie, gdyż lubi udzielać się w mediach i kampaniach społecznych. W listopadzie 2015 roku rozpoczął walkę z nienawiścią pojawiającą się w przestrzeni publicznej. Twórcy kampanii hejtSTOP zebrali ponad 4500 obraźliwych wpisów pod adresem Jarosława Kuźniara. Znany dziennikarz bardzo często podkreśla, że pada ofiarą internetowego hejtu. Dziennikarz został zaproszony do udziału w akcji „Ryj Kuźniara” i w mocnym filmie prezentuje twarz, którą przypisali mu internetowi hejterzy.

Jarosław Kuźniar, mimo rzeszy hejterów, aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych. Ostatnio namawiał do wzięcia udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 

Jak myślicie, plotki okażą się prawdziwe? 

Radio ZET/MB

Więcej: