Głos 14-latki wycisnął łzy w „Mam talent”. Dziewczyna nagrodzona złotym przyciskiem

Brytyjska edycja „Mam talent” obfituje w młodych i bardzo utalentowanych uczestników. W czwartym tygodniu przesłuchań na scenie pojawiła się 14-letnia Jasmine Elcock. Nastolatka zaśpiewała piosenkę „Belive” z repertuaru Cher.

Jasmine Elcock swoim brzmiącym głosem poruszyła serca jurorów i publiczności. Już w trakcie trwania jej występu większość widzów biła brawo na stojąco. Piękna barwa głosu dziewczynki pociągnęła za sobą również wzruszenie. Bardzo emocjonalnie do występu podeszła Alesha Dixon, jedna z jurorek „Mam talent”. Po policzkach zaczęły spływać jej łzy. 

"

Ten występ bardzo mnie poruszył. Nigdy nie byłam w takim stanie w tym programie. Mam nadzieję, że Twoje wszystkie marzenia się spełnią. Zasłużyłaś na to – powiedziała po występie jurorka.  "

Występ Jasmine tak się wszystkim spodobał, że prowadzący program Anthony McPartlin i Declan Donnelly postanowili nacisnąć złoty przycisk, który odsyła uczestnika bezpośrednio do półfinału. Zrobili to jednocześnie. Tym gestem zaskoczyli jurorów, publiczność i samą uczestniczkę. 

Jasmine wykonała bardzo trudną piosenkę. Ciężko nam się zdecydować, która wersja jest lepsza. 

Nastolatki w „Mam talent”

Razem z Jasmine w półfinale wystąpi również 12-letnia Beau Dermott. Dziewczynka będzie dość dużą konkurencją dla Jasmine Elcock. Podczas przesłuchania zaśpiewała bardzo trudną piosenkę „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Złoty przycisk wcisnęła wtedy Amanda Holden. 

Jak myślicie, która z dziewcząt ma większe szanse na wygraną? 

Na złoty przycisk zasłużyła również 14-letnia Beatrice Bonetti we włoskiej edycji „Mam talent”. Nastolatka zaśpiewała „Redemption song” Boba Marleya. Piękny i dorośle brzmiący głos zachwycił wszystkich.

Radio ZET/MB

Więcej: