Hit sieci! Jeden z dziesięciu. Najśmieszniejsze zainteresowania uczestników

„Jeden z dziesięciu" to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji. Najwięcej emocji budzą oczywiście wielkie finały, ale niektórzy uczestnicy nawet z minutowego monologu o zainteresowaniach potrafią zrobić niezłe show. Zobacz film z najśmieszniejszymi zainteresowaniami uczestników programu! 

Życie pisze zaskakujące scenariusze. Po tym, gdy jeden z uczestników z przejęciem opowiada o swoich pasjach i pracy, następny zdradza, że interesuje się żoną kolegi. I choć całych odcinków nie można obejrzeć oficjalnie w internecie, do sieci trafiają zabawne wpadki z programu, np. najśmieszniejsze zainteresowania uczestników „Jeden z dziesięciu". Musicie to zobaczyć!

„Jeden z dziesięciu" to najdłużej emitowany teleturniej w historii polskiej telewizji, który wciąż jest na antenie. Program od pierwszego odcinka prowadzi lubiany przez telewidzów Tadeusz Sznuk. Każdy odcinek ulubionego  teleturnieju Polaków podzielony jest na 3 etapy. Uczestnicy losują stanowiska, przy których będą grali. Każdy z zawodników zaczyna grę z trzema szansami. Błędna odpowiedź jest równoznaczna z utraceniem jednej szansy (co jest zobrazowane gaśnięciem jednej z trzech zielonych lampek na stanowisku zawodnika).

Radio ZET/SI