Dziewczyna Milika w kostiumie. Cena? Powala

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych polskich WAGs. Dziewczyna doskonale zdaje sobie z tego sprawę i chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia, które zwalają z nóg nie tylko fanów piłki nożnej.

Jessica Ziółek wybrała się razem z Arkadiuszem Milikiem na wakacje do słonecznej Barcelony. Modelka korzysta z pięknej pogody i regularnie wrzuca do sieci fotografie relacjonujące romantyczny wypad z ukochanym. Największym uznaniem cieszą się, oczywiście, te zdjęcia, na których zjawiskowa piękność pozuje w samym kostiumie kąpielowym.

 „Ale piękna!", „Co za nogi", „Arkadiusz Milik lubi to" – piszą  fani wdzięków polskiej modelki w komentarzach. Nikogo nie powinno dziwić, że najwięcej pozytywnych głosów zbiera galeria zdjęć, na których można oglądać drugą połówkę polskiego napastnika w niebieskim ażurowym kostiumie. Lexxi, bo tak nazywa się model kostiumu, pochodzi z kolekcji znanej bieliźnianej marki Agent Provocateur i kosztuje aż 370 euro (ponad 1600 złotych)! Sporo? Owszem. Ale kto bogatemu zabroni, szczególnie gdy efekt jest naprawdę zjawiskowy!

Redakcja ZET

Więcej: