Joanna Racewicz wraca do TVP

A to zaskoczenie! Joanna Racewicz dołączyła do grona prowadzących poranne pasmo Dwójki – „Pytania na śniadanie". Prezenterka ma pojawić się na antenie na początku sierpnia.

Joanna Racewicz dołączyła do grona prowadzących „Pytanie na śniadanie" – poinformował serwis Wirtualne Media. Prezenterka będzie współprowadziła poranny program razem z Tomaszem Tylickim, który dotąd pracował w „Pytaniu..." jako reporter.
Dla byłej prezenterki „Panoramy" praca w telewizji śniadaniowej nie jest żadnym debiutem. Racewicz prowadziła już bowiem cykl  „Dom otwarty” w „Dzień Dobry TVN” oraz swój autorski przegląd prasy w „Pytaniu na śniadanie” Dwójki.
To, że Racewicz zdecydowała się wrócić na  stałe na Woronicza, jest jednak sporym zaskoczeniem. Po głośnym zwolnieniu dziennikarki z „Panoramy" i przesunięciu do TVP Polonia, gdzie prowadzi niszowy magazyn „Polonia 24”, mówiło się, że ma w planach raczej przejście do konkurencji, czeka jedynie na zadowalającą ofertę. Prawda okazała się jednak zgoła inna. Fani dziennikarki już w sierpniu będą mogli oglądać ją ponownie w Dwójce.
Przypomnijmy, że „Pytanie na śniadanie" prowadzą w tym momencie pary –  Michał Olszański i Monika Zamachowska, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny oraz Łukasz Nowicki i Aleksandra Rosiak. Już w sierpniu do tego grona dołączy Racewicz i Tylicki. Jak poradzą sobie na ekranie?

Radio ZET/SI