Kwaśniewska już tak nie wygląda. Zobacz jej metamorfozę

Jolanta Kwaśniewska przyzwyczaiła nas do swojego sprawdzonego, bardzo bezpiecznego wizerunku. Jej stylizacje są zawsze bardzo wysmakowane i klasyczne, dzięki czemu pierwsza dama bardzo rzadko zalicza wpadki. Tym razem postanowiła jednak nieco zaszaleć i zmieniła fryzurę na zimę. Jak Wam się podoba w w tym wydaniu?

Jolana Kwaśniewska pojawiła się na jednej z akcji w Łazienkach w Warszawie, gdzie zaprezentowała fotoreporterom nową fryzurę. Po kasztanowym brązie nie ma już śladu. Teraz żona Aleksandra Kwaśniewskiego jest ruda. Trzeba przyznać, że ten kolor pięknie podkreślił jej rysy twarzy, a nawet odjął kilka lat.

W którym kolorze jest Jolancie Kwaśniewskiej lepiej?

Ale Kwaśniewska nie byłaby sobą, gdyby nie zadbała też o stylizację. Mocnym punktem jej jesiennego wizerunku są okulary z dużymi brązowymi oprawkami, których odcień idealnie koresponduje z nowym kolorem włosów. Do tego delikatna biżuteria, ciepły czarny szal i piękny wełniany płaszcz w najmodniejszym w tym sezonie odcieniu beżowego – i już idealne stylizacja na leniwe spacery po parku gotowa.

Przypomnijmy, że Jolanta Kwaśniewska od wielu lat pozostawała wierna odcieniom czerni i brązu. Choć czasami pozwalała sobie na ruda pasemka, tak ognistego koloru fryzury nie miała nigdy. Naszym zdaniem eksperyment wyszedł jej jednak na dobre. Mówi się, że gdy kobieta decyduje się zmienić fryzurę, a już szczególnie kolor włosów, zawsze chodzi o coś ważnego. Czyżby Jolanta Kwaśniewska planowała nas jeszcze jakoś zaskoczyć?

Radio ZET/SI