Justin Bieber został pobity w hotelowym holu [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Justin Bieber wdaje się w bójkę z postawnym i wyższym mężczyzną. Zobaczcie, jak to się skończyło.

Justin Bieber słynie z tego, że często wychodzi poza schematy swojego zachowania. Raz przerwie koncert ot tak, a kiedy indziej pobije się w hotelu.

Film, który został nakręcony przez aplikację Snapchat, doskonale pokazuje, jak 22-latek bije się ze znacznie potężniejszym przeciwnikiem.

Nagranie, które zostało nazwane „Justin Bieber ma właśnie kopany tyłek!” należy do przypadkowego przechodnia. Incydent miał miejsce w korytarzu jednego z hoteli w Cleveland w stanie Ohio.

Justin przyjechał tam w celu obejrzenia meczu NBA, podczas którego grała ulubiona drużyna wokalisty Cleveland Cavaliers.

Podczas bójki Bieber miał na sobie koszulkę swojej ulubionej drużyny. Nie wyklucza się, że bójka została wywołana przez kibicowską zawiść. Parę godzin po pojedynku 22-latek opublikował filmik przechodnia na swoim instagramie i napisał, że „wszystko jest ok, idę do klubu”. 

Radio ZET/TP

Więcej: