Justin Timberlake opublikował w sieci nową piosenkę. Będzie hit?

„Can’t Stop the Feeling” promuje film animowany „Trolls”, którego producentem wykonawczym jest Justin Timberlake. Wokalista osobiście zaprezentował najnowszy utwór przyjaciołom z planu filmowego. Zobaczcie fragment klipu, który pozwala stwierdzić, że to będzie kolejny wielki hit artysty.

Piosenkarz do ostatniej chwili podgrzewał atmosferę wokół premiery utworu. Pierwsze informacje o dacie publikacji „Can’t Stop the Feeling” pojawiły się na twitterowym koncie artysty 4 maja. Justin zapowiedział wówczas, że 6 maja do sieci trafi długo oczekiwany utwór.

Wczoraj wokalista w tweecie pochwalił się tylko 15-sekudnowym fragmentem klipu.

Na szczęście po północy na YouTube ukazał się obszerniejszy fragment piosenki. Artysta zaskoczył fanów także klipem – wystąpiły w nim takie gwiazdy jak Gwen Stefani (która użyczyła głosu w „Trolls”), Kunal Nayyar (znany z „Teorii wielkiego podrywu”), Anna Kenndrick („Zmierzch”) i James Corden (prowadzący program „Carpool Karaoke”). Wszystkim dopisywał dobry humor, a nogi po prostu same rwały się do tańca.

„Trolls”, w którym głównej postaci Justin Timberlake udzielił głosu, trafi do polskich kin w listopadzie. Film opowiada historię rozśpiewanych i rozbawionych życiem trolli, który spokój zakłóci pojawienie się tajemniczego giganta…

Przypomnimy tylko, że w ciągu ostatniego roku Justin Timberlake skupiał się przede wszystkim na życiu rodzinnym.  Piosenkarz został ojcem w kwietniu 2015 roku. Gwiazdor rzadko chwali się zdjęciami dziecka. Do tej pory opublikował na Instagramie tylko 2 fotografie z małym Silasem. Zwłaszcza ta druga, która trafiła na konto artysty podczas Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie wzruszyła internautów.

Podoba Wam się nowy utwór Justina?

Radio ZET/SJ

Więcej: