Tego jeszcze nie było. Justin Timberlake wystąpi na Eurowizji [WIDEO]

61. finał Konkursu Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy poinformowali właśnie o największej atrakcji wieczoru. 

Fanpage na Facebooku Eurovision Song Contest ogłosił, że podczas wielkiego finału na scenie wystąpi gwiazda światowego formatu. W sobotę specjalnie dla widzów zaśpiewa Justin Timberlake

Artysta zaprezentuje między innymi swój najnowszy singiel „Can’t stop the feeling”, który swoją premierę miał 5 maja 2016 roku. 

Po raz pierwszy w historii na scenie stanie gwiazda światowego formatu, która nie bierze udziału w konkursie. 

Wielki finał 14 maja

W sobotę 14 maja w Sztokholmie odbędzie się 61. finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Michał Szpak będzie reprezentował Polskę. Jest to wokalista, który zaistniał w 2011 roku w programie X-Factor.

To widzowie na początku marca zadecydowali, że na Eurowizje pojedzie właśnie on.

"

Były to najsilniejsze preselekcje w polskiej historii. Dlatego tym bardziej to, co się stało, jest niewiarygodne – stwierdził Michał Szpak w rozmowie z portalem RadioZET.pl. "

Michał Szpak zdradził szczegóły występu na deskach sceny na Eurowizji. Wokalista zaprezentuje piosenkę „Color of Your Life”. Wszystko wskazuje na to, że nasz reprezentant zrezygnuje z fajerwerków i układów tanecznych. Postawi na szczerość i prosty przekaz.

Radio ZET/MB

Więcej: