Nie ma rąk i nóg, ale prowadzi kanał na YouTube, który śledzą tysiące ludzi

Kaitlyn Dobrow śledzą tysiące internautów. To prawdopodobnie pierwsza makijażystka na świecie, która nie ma rąk i nóg, ale nie przeszkadza jej to być profesjonalistką, w tym, co robi. Zobaczcie jej wyjątkowe tutoriale.

Dziewczyna od trzech lat nie ma ani rąk, ani nóg. Wszystko przez chorobę, na którą zapadła w 2013 roku, kiedy miała 18 lat. Z powodu bakteryjnego zapalenia opon mózgowych, którego nabawiła się na siłowni, konieczne było usuniecie wszystkich kończyn. Kaitlyn została przykuta do łóżka, potem poruszała się na wózku inwalidzkim, życie nagle okazało się dla niej bardzo skomplikowane. Na jej Instagramie można zobaczyć zdjęcia jeszcze sprzed choroby. Widać na nich piękną, zadowoloną dziewczynę. W lutym 2013 Dobrow zniknęła z sieci na 30 tygodni. Kiedy wróciła oznajmiła wszystkim, że przeszła trudną chorobę. Przez długi czas pokazywała, jak wraca do zdrowia, jak uczy poruszać się i posługiwać protezami.

W lutym 2015 roku napisała długą notkę:

"

Dwa lata temu byłam bliska śmierci. Moi lekarze, pielęgniarki i specjaliści nie ma dla mnie nadziei, kiedy zachorowałam na bakteryjne zapalenie opon mózgowych. Ale Bóg miał inny plan. Pierwszego dnia mojego pobytu w szpitalu Bóg zapytał mnie czy chcę żyć, czy umrzeć. Więc w moim narkotycznym stanie odpowiedziałam: "Chcę żyć" (...). Po 6 miesiącach prawdziwych tortur (...) wiem, że gdyby nie mój upór nie przeszłabym przez coś tak traumatycznego (...). "

W 2015 roku na swoim profilu na Instagramie zaczęła umieszczać swoje posty - najpierw zdjęcia a potem filmiki, na których od początku do końca pokazuje, jak wykonuje makijaż. Założyła też kanał na YouTube, który śledzi coraz więcej osób.

Patrząc na to, jak Kaitlyn radzi sobie z makijażem, naprawdę widać, że jest profesjonalna w tym, co robi. Dziewczyna właśnie kończy kosmetologię i widzi w tym swoją przyszłość. Odnalazła swoja pasję a dla wielu ludzi stała się prawdziwą inspiracją w przezwyciężaniu życiowych trudności.

Też uważacie, że Kaitlyn świetnie maluje? Udostępnijcie i pokażcie to innym!

Więcej: