Kochacie koty? To ogłoszenie o pracę jest hitem w internecie

Jeżeli uwielbiacie koty i właśnie szukacie pracy, nie mogliście trafić lepiej. W Internecie furorę robi ogłoszenie, w którym poszukuje się „kamerdynera dla kotów”. Oczekiwania nie są duże, a można naprawdę sporo zarobić.

Uległość, zabawa, karmienie czy „paczanie” – to tylko niektóre z obowiązków, jakie wymagane są od przyszłego kamerdynera dla kota rasowego. Jeżeli znajdzie się osoba, która spełni powyższe warunki, czeka ją wynagrodzenie rzędu 10 zł za godzinę pracy, a dodatkowo ma szansę na premię uznaniową.

Z ogłoszenia dowiadujemy się również, że miejsce wykonywanej pracy będzie dogodne dla wszystkich przebywających w Warszawie. Autor oferty wyraźnie zaznaczył, że „kamerdyner dla kota” będzie wykonywał swoje obowiązki w centrum miasta.

To bardzo nietypowe ogłoszenie pojawiło się na facebookowej stronie „Go work” i do tej pory zyskało prawie tysiąc polubień i niewiele więcej udostępnień.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się również sporo komentarzy. Większość użytkowników z pełną powagą podeszła do tematu.

Dla niektórych użytkowników barierą nie do przejścia są bardzo wygórowane wymagania, które musi spełnić potencjalny pracownik na tym wyjątkowym stanowisku. Pośrednik pracy, który zamieścił oryginalne ogłoszenie, nie skreśla wszystkich kandydatów i do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Informuje o tym w komentarzach.

Ogłoszenia w sieci

Reklama dźwignią handlu, to stare przysłowie sprawdza się nie tylko w przypadku tej oferty pracy. Na portalach aukcyjnych bardzo często można znaleźć ogłoszenia, które szczególnie przykuwają naszą uwagę.

Przykładem takiej oferty może być ta, zamieszczona przez jednego z użytkowników popularnego portalu allegro.pl. Krzysiek Fleter chciał sprzedać swoje mieszkanie w Zielonej Górze. Jednak to, co najbardziej rzucało się w oczy, to opis oferowanej nieruchomości.   

"

Uszanowanie! Mam do opchnięcia mieszkanie dwupokojowe w Zielonej Górze Powstanie apartamentowca datuje się na rok 1992 – czytamy w pierwszym zdaniu ogłoszenia. Dalej jest tylko ciekawiej. "

Kto chce zostać „kamerdynerem dla kota”?

Radio ZET/SK

Więcej: